arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar
Yeri mi bilmiyorum insaallah yapan çıkar
Arkadaş telefonda denemediğim program kalmadı bi tane resim var ordaki kişilerden birinin kafasını kendi kafamla değiştirmek istiyom bir nevi mecburum gerçekten böyle boş işlerle uğraşmam ama lazım yani fotosop gerekli yapabilecek biri varmı hayrına çok uzun süreceğini zannetmiyorum resim kaliteli varmı gönüllü dostlar

lider63

lider63

Üye
telefonda yapamazsın bunu. Adobe photoshop cs6 cs4 vs. Programlarla yapabılırsın.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
telefonda yapamazsın bunu. Adobe photoshop cs6 cs4 vs. Programlarla yapabılırsın.

A.photoshop kullanmak hele ki montaj gibi işlere girmek için aylarını harcamak gerek kardeşim, en iyisi çok basit bir program olan, FaceOnBody diye küçük bir program var tam sürüm bulabilir misin bilmiyorum ama ilk bir kaç işleme izin veriyor demo sürümü istersen oradan bir dene ben önceden kullanırdım, küçük olsada orjinal şeyler çıkartabilirsn ortaya, kolay gelsin:)

sarı bordo

Üye
    Konu Sahibi
benim için ben iki link göndersem resim linki kafaları değiştirme işini yapabilirmisiniz arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

benim için ben iki link göndersem resim linki kafaları değiştirme işini yapabilirmisiniz arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...