400-600 TL arası cep telefonu arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tunahankocak

Üye
    Konu Sahibi
400-600 TL arası cep telefonu arıyorum
Merhaba arkadaşlar. 400-600 TL arası cep telefonu almak istiyorum, marka fark etmez. Öneride bulunurken o telefonu önerme nedeninizi de belirtirseniz memnun olurum. Örneğin beğendiğiniz bir özelliği gibi...

prodetör64

Üye
Bulursan Motorola Atrix Android ve fiyatına göre en iyi telefon

hurol1

Üye
Güncelleme sorun değilse atrix al

- - - Eklendi - - -

Samet.25

Galaxy w veya bulursan yurtdisi yada orjin s3 mini

Kerim.

Kerim.

Üye
telefondan beklediğin özellikler?

Emip

Emip

Üye
galaxy ace veya ace 2 /biraz daha gerekebilir para ama indirim varken koş/

tunahankocak

Üye
    Konu Sahibi
Sosyal medyada takılmayı seviyorum, ayrıca telefonda oyun oynamayı da severim. Hem internette rahat dolaşmamı sağlayacak hem de uygulamalarda kasmayacak bir telefon istiyorum.

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Merhaba, ICS güncellemesinin olmamasını forumlarda çok sorun etmişler. Hayatımda ilk defa akıllı telefon alacağım da ICS güncellemesi ölüm-kalım meselesi midir acaba? Ne olduğunu elbette biliyorum da çok önemli olacağını sanmıyorum. Olursa iyi olur ama olmazsa kalan sağlar bizimdir diyesim geldi. Telefonun özelliklerine baktım, aynı fiyatta olan telefonlara göre kat ve kat daha iyi bir telefon, zehir gibi duruyor. Google, Motorola'yı aldıktan sonra ICS güncellemesi yapmamaya karar vermiş telefona çünkü son model yazılım olursa telefonda yeni telefon almaya gerek kalmayacağı görülmüş elindeki telefon zehir gibi olunca :)

basfare

Üye

fk555897

fk555897

Üye
Samsung Galaxy W düşünebilirsin.

Kerim.

Kerim.

Üye
Sosyal medyada takılmayı seviyorum, ayrıca telefonda oyun oynamayı da severim. Hem internette rahat dolaşmamı sağlayacak hem de uygulamalarda kasmayacak bir telefon istiyorum.

- - - Eklendi - - -

Merhaba, ICS güncellemesinin olmamasını forumlarda çok sorun etmişler. Hayatımda ilk defa akıllı telefon alacağım da ICS güncellemesi ölüm-kalım meselesi midir acaba? Ne olduğunu elbette biliyorum da çok önemli olacağını sanmıyorum. Olursa iyi olur ama olmazsa kalan sağlar bizimdir diyesim geldi. Telefonun özelliklerine baktım, aynı fiyatta olan telefonlara göre kat ve kat daha iyi bir telefon, zehir gibi duruyor. Google, Motorola'yı aldıktan sonra ICS güncellemesi yapmamaya karar vermiş telefona çünkü son model yazılım olursa telefonda yeni telefon almaya gerek kalmayacağı görülmüş elindeki telefon zehir gibi olunca :)

tamam galaxy w işini görür:)

furkan176

furkan176

Üye
Atrix alabilirsin güzel telefon özellikleride güzel ama alcatel ot 995 e de bakabilirsin ben kullanıyorum ıcs de aldı yinede sen bilirsin:)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
galaxy w :good:

qwxw50

Üye
Arkadaşım ben yeni motorola atrix aldım çok güzel telefon 600 tl ye aldım 100 tl kredi kartına puan 100 tl de hediye çeki verdi yani 400 e geldi interneti çok hızlı piyasadaki açmadığı oyun yok çok hızlı güncellemeye gelince kernel 1 ay içinde gelir ve istediğin android sürüme yükseltirsin

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
galaxy w ben kullanıyorum memnunum

Kernelizer

Üye
galaxy w düşünebilirsin ama 129 tl ekleyerek jelly bean güncellemesi alacak ve donanımı daha kuvvetli olan ace2yede bakabilirsin eğer galaxy w aşagısı bir android alcaksan çok fazla birşey bekleme derim.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
alcatel ot 995 al eğer marka takıntin yoksa ben 9 ay kullandım

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben motorola atrix almani oneririm. o fiyata alinasi en iyi telefon olsa gerek.

tunahankocak

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben yeni motorola atrix aldım çok güzel telefon 600 tl ye aldım 100 tl kredi kartına puan 100 tl de hediye çeki verdi yani 400 e geldi interneti çok hızlı piyasadaki açmadığı oyun yok çok hızlı güncellemeye gelince kernel 1 ay içinde gelir ve istediğin android sürüme yükseltirsin

Ben de Motorola Atrix almayı düşünüyorum ama yaşadığım ilçedeki telefoncuların hiçbirinde bu telefon yer almıyor, daha doğrusu Motorola markalı cep telefonu satan telefoncu yok. Motorola'ya bulaşma diyorlar. Bize telefon satamadılar ya, caydırmaya çalışıyorlar. Kılıfının, şarj aletinin ve bataryasının bulunması zor olabilir ancak bu demek değildir ki hiçbir yerde bulamayacağım. Peki telefonu nereden aldım kardeşim? Hangi kredi kartına 100 TL indirim oldu da 400 TL'ye kaptın bu telefonu? Ben de 400 TL'ye alırsam gerçekten muhteşem olur. Yanıt için şimdiden :tşk:

qwxw50

Üye
Geç oldu k.b bak marka turkiyede yaygin deil ama amerikanin devi iyi telefon ben hepsi buradadan aldim parafkart a 100 tl hediye çekici verdi ama sitede sanirim kalmadi sen gold medlamarkt hizlial trdikkan dan al tum parcalari internette. Var za
ten. 2 yil garantisi var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...