Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
Yardım
Evet beyler hayatım bu konuya bağlı ben istanbulda oturuyorum ve meslek lisesine gitmek istiyorum ya şişli deki yada profiloya gidicem ama aklımda takılan bazı sorular var bu soruları siz değerli kardeşlerim abilerim ablalarıma sormak istiyorum

1. Programcımı oliyim Web Tasarımcısımı
  2. Programcı programları nelerdir
  3. web tasarımcısı programları nelerdir
  4. hangisinde daha çok para var
  5. hangisi daha kolay

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
1- kurcala hangisi ilgini çekerse onu yap
2- delphi, visual studio programları c++, c#, visual basic vs vs.
3- Dreamweaver, fireworks, joomla, drupal vs vs. Muhtemelen ilk iki söylediğimi göreceksin.
4- Kendini geliştirmenle alakalı bir durum.
5- O da sana bağlı kimi programı kimi web tasarımı kolay yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: Emip
Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
1- kurcala hangisi ilgini çekerse onu yap
2- delphi, visual studio programları c++, c#, visual basic vs vs.
3- Dreamweaver, fireworks, joomla, drupal vs vs. Muhtemelen ilk iki söylediğimi göreceksin.
4- Kendini geliştirmenle alakalı bir durum.
5- O da sana bağlı kimi programı kimi web tasarımı kolay yapıyor.
Teşekkür ederim birde web tasarım la ilgili : web siteyi onlarmı kurup bana vercek al tasarla diye ben mi kurcam ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu Dışında da Bir Konun Varmış :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Teşekkür ederim birde web tasarım la ilgili : web siteyi onlarmı kurup bana vercek al tasarla diye ben mi kurcam ?

internette bile bulursun bir şablonun olacak onun üstünde çalışacaksın. Hazır şablonlar var ama sen kendine göre birşey oluşturur ona göre yaparsın önemli olan özgünlük bu konuda ama bununla uğraşma önce basit html kodlarına çalış olayın mantığını kavra sonra zaten dreamweaver vb prolarla devam edersin.

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi

internette bile bulursun bir şablonun olacak onun üstünde çalışacaksın. Hazır şablonlar var ama sen kendine göre birşey oluşturur ona göre yaparsın önemli olan özgünlük bu konuda ama bununla uğraşma önce basit html kodlarına çalış olayın mantığını kavra sonra zaten dreamweaver vb prolarla devam edersin.
Teşekkürler bilgi için ama ben Adamlar bana sitesinin panelinimi vercek yoksa benmi onlara kurcam ?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Teşekkürler bilgi için ama ben Adamlar bana sitesinin panelinimi vercek yoksa benmi onlara kurcam ?

sen kuracaksın ya da bir şirket gelecek sana diyecekki ben şu şekilde istiyorum kabataslak anlatacak ona göre yapacaksın.

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim birde ben kurcaksam panel olayı var nasıl yapıcam ve nasıl vericem (çok soru soruyorum ama istiyorsan sormuyabilirim)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
çok teşekkür ederim birde ben kurcaksam panel olayı var nasıl yapıcam ve nasıl vericem (çok soru soruyorum ama istiyorsan sormuyabilirim)

kodlarla yapıyorusn herşeyin kodu var ama web editörlerinde kod yazma ile uğraşmıyorsun hazır olarak zaten var o şekilde yaparsın örneğin frameler tablolar falan filan.

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
birde hangi meslek lisesine gidiyim profilo mu şişlideki meslek lisesinemi malum web tasarımcısı olmak için meslek lisesine gitmek gerek

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
o konuda pek bilgim yok ama okul olarak düşünme okulun pek faydası olmaz sana özellikle lisede heves edip kendin öğrenmelisin sen istekli olduğun zaman okula bile ihtiyacın kalmaz.

Emip

Emip

Üye
    Konu Sahibi
liseyide bitirdikten sonra bir web tasarımcısının üniversiteye gitmesi lazımmı ? gitsemmi yinede belge olsun adam pro der verir parayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...