uçak yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

betülmmm

betülmmm

Üye
    Konu Sahibi
uçak yapımı
uçak maketi yapmayı karar verdim. bilgisi olan var mı? THK da yapılan var ya hani onun gibi değil böyle motor falan alıyorlar motor takıyorlar ya. beni bilgilendirebilecek var mı ??????

DgnGkmn

Üye
Ben en son kağıttan katlayarak uçak yapmıştım. =)

selcuk2020

Üye
uçak maketi yapmayı karar verdim. bilgisi olan var mı? THK da yapılan var ya hani onun gibi değil böyle motor falan alıyorlar motor takıyorlar ya. beni bilgilendirebilecek var mı ??????
betülmmmmm süpersin ya thk nin motorlu uçağından mı yapmaya karar verdin bence bi yere oturrrr sakinleş zamanla geçer küçkken bende de öyle olmuştu uzaya göndermek için roket yapacaktım evi barkı yakmadan vazgeçtim.
işin şakası bi yana model uçak mı yapmak istiyorsun. ozaman model uçak üzerine araştırma yap.bu şuna benziyor bisiklet sürmeye karar verdim nasıl kullanırım bisiklete binersin gidersin demek biraz abest olur.dengeni sağla desek bu kendinin başara bileceği bir şey önce model uçaklara başlamak istiyorsan amatör bi şeyler al sonra simulasyon programlarını iyice öğren sonra uçağını uçur simulasyon diyorum çünkü model uçağını aldığında direk kullanırsan kafa üstü çakarsan oturup ağlarsın. :P kolay gelsin

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

mucahitherken

mucahitherken

Üye

Bunu deneyen var mı?

mehmetacan

Üye
ahahah çok matrakmış ya

aleranol

aleranol

Üye
Istersen detaylı olarak bilgi verebilirim. Yanlız uçağın büyüklüğüne bağlı olarak masrafı artacaktır.