öenrilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi
öenrilerinizi bekliyorum arkadaşlar
TOSHIBA L850-171 CORE İ5 2450M-2.50GHZ-8GB DDR3-1TB-15.6"-DVDRW-2GB HD7670M-BT-WIN8
bu leptopu alabilirmiyim nasıldır sizce pes 2013 sorunsuz oynayabilirmiyim

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Şunu belirtiyim pes 2013 ün sistem gereksinimleri öyle ahım şahım birşey değil. Stabil çalışan bir laptopta bile oynanabilir. Söylediğin Toshiba gayet güzel ve gayette iyi kaldırır pes 2013ü fakat Toshiba nın işlemcisi 2.nesil. benim önerdiğim laptopta 3.nesil ve Toshibanın ekran katı HD7670 benim önermiş olduğum laptopta GT635m. Şunu sen bi incele.

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah hocam ben toshıba düşünüyorum ama toshiba olarak bana önereceğin bir bilgisayar olursa daha iyi olur

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
fiyat aralığın nedir

ANIL

ANIL

Admin
Bence Lenovo gayet iyi. Toshiba sadece isminden kazanıyor. Daha ucuza daha iyi cihazlar bulman mümkün.

• Beğen
Tepkiler: esatkral
Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Anıl gayet haklı Toshiba güzel ürünler üretiyo ama izlediği yol ''Yüksek fiyat Düşük performans''

• Beğen
Tepkiler: ANIL

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarıniz için sağolun arkadaşlar fiyat aralığı en fazla 1750 felan yani

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Kardeşim şu modelleri incele. Özellikle Lenovo tavsiye ediyorum ki çünkü Lenovo laptoplarında ısınma sorunlarını yok denecek kadar az bir seviyeye ulaştırmış bir marka. Hem ekran kartı bakımından da Yukarıdaki Toshiba dan çok iyi bir ekran kartı var.

ca_sus

Üye
    Konu Sahibi

lenovonun yerine bu leptopu alsam nasıl olur arkadaşlar artık son kararı verme vakti geldi asus bana daha iyi ve güvenilir gibi geliyor

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye

lenovonun yerine bu leptopu alsam nasıl olur arkadaşlar artık son kararı verme vakti geldi asus bana daha iyi ve güvenilir gibi geliyor

Gayet iyi bir bilgisayar. Lenovo dan eksiği yok hatta fazlası var.
Not: Asus un son modellerinde Çift soğutucu var oyunlarda ısınma sorununu birebir çözmüş bir markadır Asus. Kaliteli mal.
Alırsan eğer şimdiden hayırlı olsun.
:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...