Geçmişi düşündükçe sinirleniyorum,geleceği düşündükçe içim kararıyor.Ne yapacağımı şaşırdım!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
    Konu Sahibi
Geçmişi düşündükçe sinirleniyorum,geleceği düşündükçe içim kararıyor.Ne yapacağımı şaşırdım!
Merhaba forumdaşlar,öncelikle kimseyi gece gece üzmek istemem keyfini bozmak istemeyen okumasın.
Arkadaşlar babam bu güne kadar ailesini hiç düşünmedi.Bizim geleceğimiz için hiç plan yapmadı.Cocukluğum gençliğim perişan geçti.Ailecek sinir hastası gibiyiz.İletimimiz kopuk.22 yaşına geldim.Öle veya böyle üniv kazandım(kazanmaz olaydım) şuan 3. sınıftayım bölümümden nefret ediyorum.4 yılımı verdim yoksa çeker giderdim.22 yaşına geldim hiç sevgilim olmadı ve inanın olmayacakta.Yüzüm yara bere içinde.Sağ kaşımda 4-5 cm dikiş izi sol yanagımda ağızdan yanaga dogru 6-7 cm oldukça belirgin düküş izi.Saçlarım dökülyor önler açık.Ne yapayım elimde olan bişey değil.Ben seçmedim bunu.Kafamı yastığa koydum uyumak için aklıma mahvolmuş geçmişim,karanlık geleceğim geldikçe kafayı yiyorum,uyuyamıyorum,sinirden sağı solu yumrukluyorum.Siz bari bişey önerin,hayatımda oturup böle konuşabileceğim dostum yok.Bi tek bu forumda arada gülüyorum eksik olmayın.Bi öneri sunun bana ne yapmalıyım.Beni bu durumdan ancak bi melek kurtarır.Yine yaşama sevnci verir.ama oda imkansız yukada saydıgım sebeplerden.Yaşamı sonlandırmayı bile düşünüyorum.Ama sabır edicem bi kaç yıl daha düzelme olmassa bana bu dünyada yer yoktur o zaman.

salda15

salda15

Üye
Hatun yaptın mı hiç bir sıkıntın kalmaz kardeş.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sosyal olmaya calis insanlarin arasina katil cok klise gelecek biliyorum ama onemli olan insanin ic guzelligidir disa bakarak seven biriyle hicbir zaman ciddi bir sey olamaz illaki karsina cikacaktir birlikte vakit gecirmekten hoslandigin biri fakat bunlar icin hayata kusmryrcrksin senin cabanla olacak bir sey

federico2424

federico2424

Üye
geçmisın senin yùzunden kötü bir hal almıs degl arkadasım bu 1. 2.si geçmısını dusunmekten vaz geç.3.sü canını sıkabılecek herşeyden kurtul.4.çevre edın.4.çu seçenek senin yolunu cizmeye yardımcı olacaktır.allah büyuktur.ibadete yönel böylelıkle ruhunuda temizlersin.hayırlı geceler.

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor işte araya karışamıyorum herkes gibi herşeye gülemiyorum.Soğuk ve sertim.Dolayısıyla herkesten uzakta anca rahat ediyorum.Zaten onlarda uzak duruyorlar.

salda15

salda15

Üye
Olmuyor işte araya karışamıyorum herkes gibi herşeye gülemiyorum.Soğuk ve sertim.Dolayısıyla herkesten uzakta anca rahat ediyorum.Zaten onlarda uzak duruyorlar.

at bi foto dert ettiğin kadar var mı bakalım. Bu kadar kafaya takılır mı bu yapma etme!!

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İste dedigim gibi senin cabalaman lazim oyle sogugum sertim diyerek opmaz eczanede ilaci yok ki alinca hemen her sey duzelsin ilac sensin ;)

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
    Konu Sahibi
İste dedigim gibi senin cabalaman lazim oyle sogugum sertim diyerek opmaz eczanede ilaci yok ki alinca hemen her sey duzelsin ilac sensin ;)

Normal biri için çok kolay fakat.Geçmiş psikolojimi bozdu kişiliğim bozuk.ı.Asosyalliğin getirdiği konuşamama.Bir çok etken birleşince çekilmez ve hayatta değeri olmayan bir insan meydana geliyor.Zaten hayata kızdıgım nokta bu.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Psikologa gidebilirsin oma da icini dokmen senin daha da rahatlatir sanalda ne kadar bunlari anlatirsan anlat gercek yasamda bunlari konusman seni daha da rahatlatabilir ustelik cozumunu de bulursun

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
    Konu Sahibi
Ben buraya içimi dökmek için yazdım ama gerçekten yardımcı olmaya çalışıyorsun desteğin için saol.

ümran

Üye
aynen bende sıkıldım bu hayattan ,bu adamın içtiğndn istiyorum .şaka bi yana türkiyede yaşamak çok zor ,hele ailenin durumu iyi değlse ve torpilin yoksa ,senin geleceğn de tehlikeye giriyor,bi arkadaşın dediği gibi ibadet etmen en iyisi .herşey yoluna girer inşAllah .

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
dostum geleceğini ve geçmişini deli gibi dusun amma umutsuzluğa kapılmadan. ne halt tan geliyorum nereye gidiyorum de şöyle bir silkelen ve geleceği poklastirma. aydınlık içinde dusun geleceği. eğer gerçekten ilerlemek daha iyi duruma gelmek istiyorsan geleceği olumlu dusun. şimdi sadece düşünmekle olmuyor diyeceksin sana daha güzel anlatacak bir kitap var adi, 'evrenden torpilim var' ayrica en büyük dostun kitap olsun. benim senin gibi (yanlış anlama) bir durumda olmamama rağmen asosyalim. su face den 3 kişiyle konuşuyorum. ve biliyor musun 'hicbirini hayatımda görmedim' biliyorum böylesini bulmak zor ama ben en yakin arkadasimi internette oyun oynarken tanıdım ve o benden 1000 km uzakta yaşıyor her yaz yanina giderim kisaca asosyallikten sosyallik yarat(düzen karmasanin içinde sakli!) hee unutmadan al sana kendi yazdığım bi siir:
HEPSİNE ACIDIM
bilgiye aşık oldum
bilimle seviştim
nefretle dolaşıp
beyinsizlerin hepsine acıdım
oysa o kadar basit ki herşey
zorlaştıran biziz aslında
anlamak için yak bir tane
çek esrarın dumanını ciğerlerine
güven tanımadıklarına
sanki yıllardır tanıyor
yıllardır onunla dolaşıp
onunla ölüyormuş gibi
tartıştım ordakilerle
düşünmekti tek suçum
nefretle dolaşıp
beyinsizlerin hepsine acıdım
-CBK

Selam olsun sana
ordaki yanliz adama
sakin unutma
siyaha en yakin renk
beyazdir aslinda
-CBK

pm at faceden ekliyim konuşuruz ;)

Jomolocco

Jomolocco

Üye
gecmis olsun

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
geçmiş olsun

- - - Eklendi - - -

geçmiş olsun

furkan5800

furkan5800

Üye
hic bir kizla birlikte oldun mu cikmak degil kastim olmadiysan olmak iyi gelicektir

• Beğen
Tepkiler: salda15
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Merhaba forumdaşlar,öncelikle kimseyi gece gece üzmek istemem keyfini bozmak istemeyen okumasın.
Arkadaşlar babam bu güne kadar ailesini hiç düşünmedi.Bizim geleceğimiz için hiç plan yapmadı.Cocukluğum gençliğim perişan geçti.Ailecek sinir hastası gibiyiz.İletimimiz kopuk.22 yaşına geldim.Öle veya böyle üniv kazandım(kazanmaz olaydım) şuan 3. sınıftayım bölümümden nefret ediyorum.4 yılımı verdim yoksa çeker giderdim.22 yaşına geldim hiç sevgilim olmadı ve inanın olmayacakta.Yüzüm yara bere içinde.Sağ kaşımda 4-5 cm dikiş izi sol yanagımda ağızdan yanaga dogru 6-7 cm oldukça belirgin düküş izi.Saçlarım dökülyor önler açık.Ne yapayım elimde olan bişey değil.Ben seçmedim bunu.Kafamı yastığa koydum uyumak için aklıma mahvolmuş geçmişim,karanlık geleceğim geldikçe kafayı yiyorum,uyuyamıyorum,sinirden sağı solu yumrukluyorum.Siz bari bişey önerin,hayatımda oturup böle konuşabileceğim dostum yok.Bi tek bu forumda arada gülüyorum eksik olmayın.Bi öneri sunun bana ne yapmalıyım.Beni bu durumdan ancak bi melek kurtarır.Yine yaşama sevnci verir.ama oda imkansız yukada saydıgım sebeplerden.Yaşamı sonlandırmayı bile düşünüyorum.Ama sabır edicem bi kaç yıl daha düzelme olmassa bana bu dünyada yer yoktur o zaman.

geçmişi düşünmeyi bırak giden gençligin çocuklugun ardından el salla en çok hatalar gençlikte yapılır geçmişten artık sorumlu değilsin gelecek daha yarın olmadı yarına kimin sağ çıkacağı belli değil yarının olacağı belli değil bu kadar belirsizlik içinde
plan yapılmaz.Geleceği düşünmek yaşama arzusundan gelir şu an 22 yaşındasın gelecekte olmak istediğin yerde kaç yaşında
olacagının farkındamısın okulu bitirip iyi bir iş buldun diğelim 24 saatin 11, 13 saatini çalışarak 6 saatini uyuyarak geçireceksin
bu günler en güzel günlerin olabilir ailenin yanındasın seni gerçekten seven ailen, gerçekten sevecek olanlar senin kusurunu görmezler. Dua edip Allahtan yada senin deyiminle meleklerden bişey isteyeceksen bunu isyan etmeden yap
ben derdimi anlatsam kendi haline şükür edersin

- - - Eklendi - - -

hic bir kizla birlikte oldun mu cikmak degil kastim olmadiysan olmak iyi gelicektir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bu arada ben senin yerinde olsam din filan tanimazdim zati pek tanidigim da söylenemez :)

- - - Eklendi - - -

bu arada ben senin yerinde olsam din filan tanimazdim zati pek tanidigim da söylenemez :)
ne alaka

- - - Eklendi - - -

böyle düşüncelerinizi kendinize saklayın saçma sapan mesajlar yazmayın

• Beğen
Tepkiler: haydaravısyon
kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

ne alaka

- - - Eklendi - - -

böyle düşüncelerinizi kendinize saklayın saçma sapan mesajlar yazmayın

Tamamda burada kötü bir şey söylememiş arkadaş.Kendince yararlı olabilecek bir şeyi söylemiş.Katılır ya da katılmayız ama ne bileyim kendine sakla demek...

"seninle aynı şeyi düşünmüyorum, ama senin düşündüklerini rahatça söyleyebilmen için gerekirse ölebilirim"

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

Tamamda burada kötü bir şey söylememiş arkadaş.Kendince yararlı olabilecek bir şeyi söylemiş.Katılır ya da katılmayız ama ne bileyim kendine sakla demek...

"seninle aynı şeyi düşünmüyorum, ama senin düşündüklerini rahatça söyleyebilmen için gerekirse ölebilirim"

Teşekkür Ederim :tebessüm:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Fakat bu üye bunu kaçtıe yapıyor bu ilk değil daha önce de alaya alma siyaset karıştırma bir sürü şeyi yaptı ve bende inanan biri olarak rahatsızlık duyuyorum ben burada nasıl sürekli müslümanlık propagandası yapmayıp düşüncelerimin çoğunu kendime saklıyorsam o da kendine saklasın

• Beğen
Tepkiler: restmod
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt