Facebook'u Kişiler Bölümünden mi Kendi Uygulaması'ndan mı Kullanıyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'u Kişiler Bölümünden mi Kendi Uygulaması'ndan mı Kullanıyorsunuz?
Sorum başlıktaki gibi facebook kişiler bölümünü baya doldurdu. Size de soruyum dedim. Birde eşitlemeyi kapatma var mı?

nanotex

nanotex

Üye
Sorum başlıktaki gibi facebook kişiler bölümünü baya doldurdu. Size de soruyum dedim. Birde eşitlemeyi kapatma var mı?
Ben sadece filtreyi sadece hotmail hesabı yaptım. Sadece rehberdeki numarası olan insanlar gözüküyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
kişiler/ ... / ayarlar/ kişilerimi filtrele

• Beğen
Tepkiler: nanotex
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Not olarak belirtelim:

Eğer facebook hesabınızı ve kişilerinizi; hotmail hesabınızla eşlemişseniz facebook adresinizdeki kişiler hotmail'deki kişi listenize de aktarıldığından; kişi filtrelemesinde facebook'u kapatsanız bile yine de aynı kişiler hotmail kişilerinizde de olduğundan aynen görünecektir.

nanotex

nanotex

Üye
Not olarak belirtelim:

Eğer facebook hesabınızı ve kişilerinizi; hotmail hesabınızla eşlemişseniz facebook adresinizdeki kişiler hotmail'deki kişi listenize de aktarıldığından; kişi filtrelemesinde facebook'u kapatsanız bile yine de aynı kişiler hotmail kişilerinizde de olduğundan aynen görünecektir.
Ama sadece numarası olan vatandaşlar resimleri dahil herşeylerine ulaşabilirsin :)

zorbaa

Üye
dostum bana kalirsa kapatma bazen geliyor msj yazmak istiyorsun facedeki bi arkadasina hic baska uygulamaya gerek kalmadan msjini yaz gonderecegin arkadasina gonder normal msj gonderir gibi

yasirtaha

yasirtaha

Üye

Ama sadece numarası olan vatandaşlar resimleri dahil herşeylerine ulaşabilirsin :)

filitre yapsan bile arma ile ararsan diğer gizlediğin kişilerede ulaşabilirsin sıkıntı yok yani sadece listede gözükmüyor

serinaga

serinaga

Üye
Bence kişiler içerisinde bir arama yaparken alfabetik çözüm seçeneği sayesinde hızlıca aradığımızı buluyoruz. Ancak aynı kişiye ait birden fazla bilgi görünüyor, bunun da çözümü sizin telefon numarası olan asıl kişi altına diğer hesaplarını da eklemeniz (face, skype, Hotmail vs.). Böylece ulaşılabilirlik MÜKEMMEL olmuş oluyor ...
Eklemek için kişi profilini açtığınızda alt ortada bulunan "İLİŞKİLENDİR" seçiniz, orada alternatif seçenek sunuyor zaten, eğer yoksa da manuel ekleyebilirsiniz ...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence kişiler içerisinde bir arama yaparken alfabetik çözüm seçeneği sayesinde hızlıca aradığımızı buluyoruz. Ancak aynı kişiye ait birden fazla bilgi görünüyor, bunun da çözümü sizin telefon numarası olan asıl kişi altına diğer hesaplarını da eklemeniz (face, skype, Hotmail vs.). Böylece ulaşılabilirlik MÜKEMMEL olmuş oluyor ...
Eklemek için kişi profilini açtığınızda alt ortada bulunan "İLİŞKİLENDİR" seçiniz, orada alternatif seçenek sunuyor zaten, eğer yoksa da manuel ekleyebilirsiniz ...
Aynen abi.

PureFood

PureFood

Üye
İkisi de değil, m.facebook takılıyorum vazgeçilmezim oldu telefonu aldığım günden beri. :)

• Beğen
tapatalk

tapatalk

Üye
İkisi de değil, m.facebook takılıyorum vazgeçilmezim oldu telefonu aldığım günden beri. :)
bildirim olarak gelmiyo mobil site kullanırsan uygulamadan geliyo ama açıp bildirim kontrol etmekle mi uğraşıyon

Peocawe

Peocawe

Üye
tavsiyem ie de favorilere touch.facebook.com'u ekleyin. :) facebook keyfi öyle çıkar. :)

PureFood

PureFood

Üye
bildirim olarak gelmiyo mobil site kullanırsan uygulamadan geliyo ama açıp bildirim kontrol etmekle mi uğraşıyon

Ana ekranımda m.facebook kısayolu var. sadece bir kere dokunmak uğraşmak değil benim için.

• Beğen
pirenuri

pirenuri

Üye
Kişiler bölümünde online olduğun zaman telefonu kapatsan bile offline olamıyorsun herkes seni online olarak görüyor. Ayrıca bir kaç arkadaşımda sorun çıkmıştı bana mesaj atamıyorlardı. Çevrim dışı olunca mesaj atabiliyorlardı ama çevrim içiyken izin felan bir şeyler gidiyormuş

ecel54

ecel54

Üye
facebookta 7/24 online oluyorum, pazar ygs ye girdim çıktıktan sonra face girince baktım biri sen nasıl facedesin sınava girmedinmi yazmış :). Birileride şikayet etniş beni oğlun hep face te falan. Birde dershanede söylüyorlar sen nasıl facedesin falan :)

serinaga

serinaga

Üye
facebookta 7/24 online oluyorum, pazar ygs ye girdim çıktıktan sonra face girince baktım biri sen nasıl facedesin sınava girmedinmi yazmış :). Birileride şikayet etniş beni oğlun hep face te falan. Birde dershanede söylüyorlar sen nasıl facedesin falan :)

Heghheee aynı durum benim de başıma gelmişti, şaşırıyor millet ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt