aylik cepnet bi bakin

Sponsorlu Bağlantılar

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
aylik cepnet bi bakin
Bugun paketin yenilenme gunuydu paket yenilendikten Sonra ilk 50 mb bayagi izliydi Bi Ara 1.5 mb a kadar cikti 1 seneyi geciktir kullaniyorum ilk defa boyle oldu sadece bende mi oldu bu olay yoksa genelde olan bir Sey mi De ben mi farkina Varamadim

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
paket her ay yenılendıkten sonra 3 gun 5 gun hızlı olur sonra tekrar yavaşlar agırlaşır

BYFECI

BYFECI

Üye
ben sınırsız kullanıyorum hızdan memnunum.

atakankovanci

atakankovanci

Üye
    Konu Sahibi
Yalniz soylemeyi unutmusum bu 10 tl lik olan cepnet

BYFECI

BYFECI

Üye
sınırsız dmi :hmmm

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
ben farketmedim :hmmm

- - - Eklendi - - -

test ettim durum bu

skylinegti

skylinegti

Üye
Bugun paketin yenilenme gunuydu paket yenilendikten Sonra ilk 50 mb bayagi izliydi Bi Ara 1.5 mb a kadar cikti 1 seneyi geciktir kullaniyorum ilk defa boyle oldu sadece bende mi oldu bu olay yoksa genelde olan bir Sey mi De ben mi farkina Varamadim
bu sorun bendede var ben eski cepnet üyesiyim paketin yenilendiği ilk gün 70 mb'lık bir dosya indiriyordum 50mb ını indirdim daha sonra birden hız 300kb dan 12 kb a düştü ama hiç şaşırmadım çünkü vodafone bunu son 1 senedir yapıyor resmen hakkımızı yiyor :nono:

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
bende test ettım ıste sonuc
Şu anki download
hızınız: 2.95 Mbps Sunucularımızdan 377.19 KB/sn. hızla dosya indirebilirsiniz.

haeshin06

Üye
11Liralik uyesiyim Pc den Metin2 oynuoyorum 81 car var. Vodafone cepnetle kastim 26levelde. sonra point blank da Yuzbasi car var onu bunla kastim fislemeyin abi 11Liraya sinirsiz net nerde var Allah askina .

Sadece download da yetersiz o kadarda olsun artik yani

Üst Alt