Lg OPTİMUS L7

Sponsorlu Bağlantılar

utkutopkaya

Üye
    Konu Sahibi
Lg OPTİMUS L7
Beyler Lg OPTİMUS L7 almayı düşünüyorum onerirmisiniz ??

enver_techno

enver_techno

Üye
Güzel cihazdır. Öneririm ;)

konun

Üye
Kardeşim l7 kötü bir cihaz değil ben 3d p725 kullaniyorum ama bana sorarsan l9 nexus 4 veya optimus gyi bekle derim tercih senin...

Gggg1994

Üye
bütçeye göreyse öneririm :)

utkutopkaya

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim ama biraz butce sıkıntım var ama halledebilirsem bende l9 almayi dusunuyorum .d zaten aralarindaki fark bir ekrani buyuk ikinciside islemcisi cift cekirdekli

enver_techno

enver_techno

Üye
Benim param yetseydi L7 alacaktım :( Kısmet Optimus Black'miş :oke:

utkutopkaya

Üye
    Konu Sahibi
buyuk ihtimalle l7 nin kasasi daha saglam diye biliyorum ben

skylinegti

skylinegti

Üye
fiyatına göre çok iyi bir telefon L7 ayrıca telefonun tasarımıda harika :oke:

utkutopkaya

Üye
    Konu Sahibi
evet tasarim olarak guzel s2 ye benziyor .d bazi sitelerde s2 cakmasi olarak olarak goruyorlar telefonu ama bence yanlis sonucta ortada bir emek var ayrica samsungun butun telefonlari birbiriyle ayni sekil bakimindan s,s3,s4 olsun ...

Ocean258

Ocean258

Üye
evet tasarim olarak guzel s2 ye benziyor .d bazi sitelerde s2 cakmasi olarak olarak goruyorlar telefonu ama bence yanlis sonucta ortada bir emek var ayrica samsungun butun telefonlari birbiriyle ayni sekil bakimindan s,s3,s4 olsun ...

Samsung fanlarının yazdığı s2 çakması gibi terimlere aldanmayın uzaktan yakından alakası yok L7'nin

ReTuRNeR

Üye
Cihazı bence almalısın. zaten 1000 1500 lira bütçemiz olsa farklı düşünürdük. ben Kullanıyorum fiyat performans oranı dengeli. Ama sen dersen ki ben her oyunu oynamak isterim. o zaman farklı cihazlara yönelmelisin. Ama bu fiyat aralığında alacağın hangi telefon vardır tartışılır. (700 tl civarı ve 4,3 Ekran) Ben Çok memnunum iyiki almışım.

utkutopkaya

Üye
    Konu Sahibi
peki birsey soracagim telefonun ekran netligini nasil birde menu gecislerinde filan kasma yapiyormu telefon

fk555897

fk555897

Üye
Optimus L7'de iyi telefon ama uzun kullanımı bir telefon istersen Samsung Galaxy Ace 2'ye de bak. Fiyatları hemen hemen aynı. Ace 2 performans olarak L7'den üstün bir telefon.

irememre

irememre

Üye
nasil hemen hemen ayni aralarinda 150 lira fark var