Dual Cam Photo wp8 icin magazada

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Dual Cam Photo wp8 icin magazada

Dual Cam Pro windows phone8 telefonlarınız için enteresan bir kamera uygulamasıdır. Uygulama ile ön ve arka kamera ile aynı anda çekim yaparak degişik ve hoş resimler elde edebilirsiniz.

Evet uygulama belki günlük kullanımda pek bir işinize yaramayabilir. Fakat bir taraftan portre resminizi cekerken diger taraftan da bulundugunuz ortamı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Uygulamanın bir diger güzel özelligi ise cektiginiz resimleri kırparak tek bir karede birleştirmesi ve oluşturdugunuz resimleri kolayca email, sms, Facebook, Twitter veya diger sosyal aglarınızda paylaşmaya imkan tanıması.

Bu hoş ve enteresan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit ve OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kaptım reis :tşk:

pirenuri

pirenuri

Üye
Mağazada ne kadar oyun uygulama varsa indirdim ya . Bakıyorum belki işime yarar diyorum hoop indir:)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
biraz eglenceli bir uygulamaya olmuş.

pirenuri

pirenuri

Üye
Şimdi bakıyorum ali kemal abi saol konu için

serinaga

serinaga

Üye
Kamera geçişlerinde biraz bekletiyor, ama güzel bir uygulama, teşekkürler paylaşım için ...

- - - Eklendi - - -

Mağazada ne kadar oyun uygulama varsa indirdim ya . Bakıyorum belki işime yarar diyorum hoop indir:)

Sorma kardeş, akşam bir baktım 1 Gb. altına inmiş benim telefon hafızası, 32 Gb. Class 10 Micro SD var ama şimdilik bir işe yaramıyor :( Temizlik yapmak zorunda kaldım ve sildim kullanmadığım uygulamaları, birde storage temizliği oldu 1,5 Gb. :kop2: 3 gün sonra yine dolacak, şu güncelleme gelse de kurtulalım bu dertten ...

erdincpolat

erdincpolat

Üye
htc 8x

tezgelegemen

Üye
Galaxy S4'ün uygulamasının aynısını bakalım ilk kim yapacak diyodum. Demekki WP sisteme çıkmış önce :D

- - - Eklendi - - -

Galaxy S4'ün uygulamasının aynısını bakalım ilk kim yapacak diyodum. Demekki WP sisteme çıkmış önce :D

Az önce programı yükleyip denedim. S4'ün programının aynısı değil hatta çakması bile denemez buna. Önce arka kameradan foto çektikten sonra ön kameraya geçip kendinizi çekiyorsunuz sonra bu iki fotoyu birleştiriyor. Çokta bir nanesi yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt