Android Uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Android Uygulama
Bir çok uygulama paylaşımı var ama konu içinde uygulama ne işe yarar ne özellik katar hiçbir açıklama yok.
Bu sorunun giderilmesi için konular onaylanmasa keşke. .!!!!
Onaylaniyorsada aciklanma eklenmeli bence :)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Haklısın

KayraBey

KayraBey

Üye
Google translate kullanımını artırır sadece...

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
O zaman boş boş bilinçsizce paylaşım yapmaya devam edin.
Alıntı yapıp paylaşım yapmak kolay.
androidli cihaz kullanmaya yeni başladım sayılır.
Android bölümünü açıkçası hiç sevmedim.
Uygulamayı oyunu denemek bile yok alıntıla Paylaş.
Symbian bölümü asla böyle değil..
Paylaşım yapan açtığı konudan daima sorumlu kalırdı.
Android bölümünde konu aç Paylaş elveda :)
Her konu için söylemiyorum. ..!!! Ama çoğunluk böyle.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Symbian forever :)

Süleyman

Süleyman

Üye
Symbianın yerini tutmuyor değil mi :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Haklisiniz bunu ben de yapiyordum son konularimda aciklama eklemeye baslamistim..
Bolumde paylasim yapan uyelerimize de ayni sekilde davranmalarini tavsiye edecegim.
Ozellikle uygulama paylasimi bolumunde. Oyun ve tema bölümlerinde açiklama gerekli olmayabilir neticede gorsellerden anlasilabilir, ama uygulama bölümlerinde açıklamasi eksik paylasimlar hakkinda gerekli islemleri-uyarilari yapariz bundan sonra.

Tesekkurler dusuncelerinizi paylastiginiz icin :oke:

Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim , anlayışınız için. ..
özellikle android sistem uygulamalarında çok sıkıntılı paylaşımlar var..
Hiçbir şey anlamıyorum :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Androidde durum biraz sıkıntılı symbianda bu kadar uygulama yoktu inceleme şansı oluyordu en azından paylaşılanlar yorum alıyordu o şekilde anlaşılıyordu ama android daha geniş bir dünya bu yüzden sıkıntı oluyor açıkçası bende paylaşım yapmak istemiyorum ama şuan android kullanıcısı değilim bulduğum konularda pek açıklayıcı birşey yok anlamadığım birşeyide paylaşmak istemiyor daha bilgili olanlara bırakıyorum daha çok üstüne düşülerek çözülecek bir sorun.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Sade, özen gösterilmiş, açıklaması yapılmış konu olsun az olsun temiz olsun.
Bu konuda haklısınız
Android bölümünü, ilerleyen zamanlarda daha derli toplu ve kullanışlı hale getiririz inşallah.

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bir başka sorun da indiren kişiler hakkında..
İndirip deneyenlerin hiçbiri konuya geri dönüpte yorum yapma zahmetine girmiyor. İndiriyor teşekkürler yazıyor bu kadar..
Bence üyeler olarak sizin de buna dikkat etmeniz gerekli.

Çünkü symbian bölümünde bir uygulamanın açıklaması olmasa bile bir altındaki mesaj "bu ne işe yarıyor" şeklinde oluyorken onun altındaki mesaj da ne işe yaradığının söylendiği mesaj oluyor.

Ama durum androidde böyle olmayınca, insanın konu açası da gelmiyor açıkçası, özen göstermiyor. Emeğe saygı yok malesef..
Paylaşımın altında sürekli :tşk: teşekkürler, sağol vs. vs.

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
Bir başka sorun da indiren kişiler hakkında..
İndirip deneyenlerin hiçbiri konuya geri dönüpte yorum yapma zahmetine girmiyor. İndiriyor teşekkürler yazıyor bu kadar..
Bence üyeler olarak sizin de buna dikkat etmeniz gerekli.

Çünkü symbian bölümünde bir uygulamanın açıklaması olmasa bile bir altındaki mesaj "bu ne işe yarıyor" şeklinde oluyorken onun altındaki mesaj da ne işe yaradığının söylendiği mesaj oluyor.

Ama durum androidde böyle olmayınca, insanın konu açası da gelmiyor açıkçası, özen göstermiyor. Emeğe saygı yok malesef..
Paylaşımın altında sürekli :tşk: teşekkürler, sağol vs. vs.
android bölümünde üyeler her şeyi konuyu paylaşan kişiden bekliyorlar bir nevi hazır tüketici alacağını alıyor ve çekip gidiyor onun yerine bir kaç cümle yazıp gitse ne kadar çok kişiye faydası dokunacak

yaren_dede

yaren_dede

Üye
günde 100'ü bulan konu sayısı var herhalde ve durmadan güncellenen uygulamalar yani Bu curcuna içinde düzgün bir konu açmakta biraz zor, birde konuyu önce açma muhabeti var yani Android bölümünde hiçbir beklentisi olmayan ve sadece yardımcı olmak için bölümde takılan birkaç devamlı üye olması gerekir [konu dışında ve oyun bölümünde takılmayan :)]

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Benimde uzun zamandır dert yakındıgım bir sorundu bu. Konuyu açan arkadaşlara açıklama ekleme zorunlulugu getirilsin. Nasıl eklenen uygulamanın versiyonunu yazma zorunlulugu varsa buda kurala dahil olsun. Bizde uygulamayı indirip kullanan üyeler olarak daha fazla geri dönüş yapalım böylece daha kaliteli bir hizmet almış ve vermiş oluruz.

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
Atacan-

Atacan-

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar genel olarak konuşuyorum :
Uygulama paylaşılmış ne işe yaradığı yazmıyor ,
ne işe yaradığını bilmediğim uygulamayı neden indireyim ?
işime yararsa indiririm deneyim kazanırım takılan başka bir arkadaş olursada yardımcı olurum veya oluruz.
Yanlış mı düşünüyorum ?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Öneriniz için teşekkürler, çokda büyütülecek bir sorun değil ancak az da olsa dikkat edilmesi gerekilen hususlar var.
Dediğim gibi ilerleyen günlerde daha derli toplu hale gelecektir.
Keyifli forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt