Takas yapıcam ama yardıma ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Takas yapıcam ama yardıma ihtiyacım var.
Hayırlı akşamlar..

Bende HTC Mozart 7 var ve bunu takas etmek istiyorum. Sahibinden.com aracılığı ile bir cihaz buldum ALCATEL OT-995 markalı Android bir cihaz. Özellikleri hayli hoşuma gitti fakat marka konusunda sıkıntıdayım. Kimisi dünyaca ünlü bir marka fakat Türkiye de pek bilinmiyor diyor, kimisi markayı hiç duymadım diyor. Fransız markasıymış sanırsam. Üzerine de 50 TL gibi bir fark alıyorum. Sizce yapmalı mıyım böyle bir takas?

Biraz acele bir konu arkadaşlar, iyi kötü yorumlarınızı esirgemeyin.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
alcatel nokia kadar eski bir markadir, yaygin degil orasi ayri tabiki. cihazin ozelliklerine gelince gayet iyi gorunuyor ama rom destegi vs. var midir fikrim yok. bence wp7 android 2.3'ten daha iyidir. eger rom destegi bulamazsan bosuna degismissin gibi olacaktir. yinede secim senin.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
alcatel nokia kadar eski bir markadir, yaygin degil orasi ayri tabiki. cihazin ozelliklerine gelince gayet iyi gorunuyor ama rom destegi vs. var midir fikrim yok. bence wp7 android 2.3'ten daha iyidir. eger rom destegi bulamazsan bosuna degismissin gibi olacaktir. yinede secim senin.

android 4.0.4 destekliyor. ayrıca xda ya bakıyorum şuan miui ve 4.1.2 romlarını gördüm.

ne diyorsunuz hocam bu durumda?

örnek veriyorum, tekrar satmak istemesem ne kadar idare eder beni?

- - - Eklendi - - -

yardimci olcak yok mu ya?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
idare konusuna gelince, yani soyle bisey var ki artik telefonlara mininum 1gb ram gerekli diye dusunuyorum. 1gb ram'in alti gelecek 6 ay icerisinde islevini yitirecektir. kisisel gorusumdur tabikide. bence takas etmektense satip yeni modellere yonelmen daha mantikli olacaktir.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
satma konusuda sıkıntı hocam, uğraşamıyorum. internete baktım baya bi fakat cihazı 1-2 kişi kötülemiş sadece onlarda markadan dolayı. geri kalan herkes harikadan başka bir şey dememiş. modern combat 4 ü bile 0 kasma ile açabiliyor. fps canavarı deniyor cihaza.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
dedigim gibi markadan yana sorun yasamazsin. ozelliklerine gelincede kisa vadede islerini gorebilecek bir telefon diyebilirim. custom rom olayini da yapabilirim dersen takas etmeni oneririm.

MrExpert

MrExpert

Üye
Marka takıntın yoksa ot-995 güzel makine :oke:

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
telefonu gidip gördüm, tipi cok hoş fakat ekranını hiç beğenmedim şahsen. çok ölü duruyor renkler. tabi bu benim görüşüm.. bu beni caydıran konu oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt