One x cidden böyle mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
One x cidden böyle mi
Arkadaşlar öncelikle önceden açtığım konularda belirtmiştim telefonumun oyunlarda kastığını,konuya gelecek olursak oyunlarda aşırı derece takılma var,kasma değil takılma ve donma fps yüksek fakat mesela motorla giderken sürekli takılıyor vb,telefonumda temple run 2,subway surfers,temple run oz gibi oyunların hepsi takılıyor. Kardeşimin tabletinde akıcı hiç donmadan oynadığım oyunlar bende çok göze batar bir şekilde takılmalar yapıyor. Telefona kaç kere hard reset attım ama hiç bir ise yaramadı.Geçen gün ae 3d motor adlı oyunu indireyim dedim grafikleri gerçekten zayıf ama bu oyunda bile aşırı derecede takılma var,ne yapabilirim bilmiyorum yardımlarınızi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

yumyjikk2

Üye
takas düsünürmüsün lumia 920 ile :D

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Böyle değil.
Orjinal haliyle kullanıyorum, bugüne kadar hiç bir şekilde asla kastığını görmedim.
İlk olarak fabrika verilerine sıfırlamayı deneyin.

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Fabrika verilerine döndüm zaten,hard reset attığımı söylemiştim ama hiç bir etki etmedi.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Fabrika verilerine döndüm zaten,hard reset attığımı söylemiştim ama hiç bir etki etmedi.
Pardon dediğinizi gözden kaçırmışım.
Cihaz problemli sanırım. Servise gönderdiniz mi hiç?

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Hayır göndermedim,açıkçası çekiniyorum göndermeye garantisi devam ediyor fakat 1 ayda falan geldiğini duydum,sense 5 i bekliyorum olmazsa göndereceğim ama şunu da söylemek istiyorum modern combat 4 oyununda hiç başıma gelmiyor. Anlayamadım bende

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Modern Combat 4'te kasmıyor demek. Oyunları Play Store'dan mı indirdiniz? Çünkü uyumsuzluk sorunu olması mümkün başka kaynaklarda.

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Evet Play Store. Hatta reklamlardan olabileceğini düşündüğüm için interneti kapatıp girdim fayda etmedi,GPu hızlandırmayi önerdiler ama oda işe yaramadı.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
1.Oyunlara girerken güç tasarrufunu kapatmayı deneyin.
2.Forumdan indireceğiniz oyunlarda kasma olacakmı onu deneyin.
3.Sorun çözülmezse tekrar konuşalım :)

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Güç tasarrufu kapalıyken aksine takılmalar daha fazla oluyor,nedenini anlayamadım forumdan birkaç oyun indiriyorum şimdi sonucu sizinle paylaşırım.

blacktalon

blacktalon

Üye
Sorun telefona uygun olan apk kurmadigindandir cunku her telde her uygulama ayni performansta degil baska apkleri dene cunku o telefon normalde kasmamali mc4 kasmiyorsa digerleri hic kasmaz

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Forumdaki subway surfers indirdim,hala aynı hala takilmalar rahatsız edici derecede.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Açıkçası aklıma başka birşey gelmiyor. Tek çözüm servis gibi.
ROM atmayı deneyebilirsiniz ama risk almayın bence.

boystiger

boystiger

Üye
    Konu Sahibi
Servis düşünüyorum bende,Sense 5 gelsin eğer çözülmezse servise göndereceğim. Zaten telefonum ilk çıkan seriden olduğu için WiFi problemim de var,rom atmaya cesaret edemiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Rica ederiz, iyi forumlar.
Hakkınızda hayırlısı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...