MAX. 600 TL Telefon Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ismet.100

ismet.100

Üye
    Konu Sahibi
MAX. 600 TL Telefon Önerisi
Arkadaşlar;
Öncelikle foruma baktım ama benzer konuların tarihi eski.Fiyatlarda değişiklikler olabilir diye tekrar konu açtım.

İşletim sistemi android olan kasmadan oyun oynanabilecek bi telefon almak istiyorum.Kamera çokta önemli deil.Ram ve işlemcinin Güçlü olmasını istiyorum kısaca.
(Telefonun dış görünüşüne çok dikkat ediyorum mümkünse tipi de iyi olsun :)
Yorumlar için şimdiden TEŞEKKÜRLER...

avcitalip

avcitalip

Üye
150 TL daha ekleyip s3 mini alabilirsin,piyasadaki çoğu oyunu açıyor(açamadığı oyun yok diye biliyorum,sadece mc4'de bazen kastığını duydum)

yoksa 600 TL'ye internet üzerinden Wonder alabilirsin ace 2 bulursan ace 2 daha iyidir :oke:

ismet.100

ismet.100

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus L5 alsam pişman olur muyum? Hoşuma gitti bu telefon :)

yeauw

yeauw

Üye
dostum ben x peria telefonları seviyorum ama almak nasip olmadı şu linke tıklarsan 600 ve 600den aşağı fiyatta birsürü var sec beğen isimleriden özelliğine de bakarsın

hurol1

Üye
L5 ten bisey olmaz biraz daha para biriktir s3 mini al

- - - Eklendi - - -

L5 ten bisey olmaz biraz daha para biriktir s3 mini al

riveryilmaz

riveryilmaz

Üye

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
ace 2den uzak dur s3minin ekranı berbat wonderdada rom atman falan gerekiyor iyi performans için valla bilmiyorum ekran önemli değilse s3 mini al

avcitalip

avcitalip

Üye
LG Optimus L5 alsam pişman olur muyum? Hoşuma gitti bu telefon :)

ya kısacası kardeşim sana şöyle diyim,L5 alacağına s3 mini alsan çok çok daha iyi olur ve çok daha uzun süre kullanırsın bana sorarsan s3 mini'yi en az 2 yıl kullanırsın yani :evet: ama L5'in donanımı yetersiz kaldığında sıkılıp cihazdan soğuyabilirsin

L5 bildiğim kadarıyla 600 TL civarında 600 TL veren adama 150 TL daha vermek koymaz gibime geliyor,haksız mıyım ? :)

senin iyiliğin için diyorum yoksa L5 alsanda benim için değişen hiçbirşey olmaz :oke:

- - - Eklendi - - -

neo v'de fena değil fakat sana s3 mini'yi one v'ye göre şiddetle tavsiye ediyorum :oke:

yeauw

yeauw

Üye
dostum yeni gördüm kesinlikle motorola atrix mükemmel bişey :Dd

avcitalip

avcitalip

Üye
ace 2den uzak dur s3minin ekranı berbat wonderdada rom atman falan gerekiyor iyi performans için valla bilmiyorum ekran önemli değilse s3 mini al

ekranı abartıldığı kadar kötü değil arkadaşımda var :evet: ekran bence iyi yani :)

yeauw

yeauw

Üye
motorola atrix e bak dostum çiftçekrdek 4.0 inc ekran 8 mpik kamera 1 gb ram garilla glas 2 ekran bence kaçırma :D

- - - Eklendi - - -

bu sitelerde farklı yazıyo yaw özellkler kafam karıştı :)) ama yinede detaylı bi incele motorola atrix 600 tl

- - - Eklendi - - -

bu sitelerde farklı yazıyo yaw özellkler kafam karıştı :)) ama yinede detaylı bi incele motorola atrix 600 tl

ismet.100

ismet.100

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tüm yorumlar için Teşekkürler ama bi yöne düşününce L5 cok hosuma gitti ben 2 seneyi geçiktir 5800 kullanıyorum xD heralde sıkılma konusunda o na oranla o da baya bi süre dayanır yanılıyor muyum? ya kısacası kardeşim sana şöyle diyim,L5 alacağına s3 mini alsan çok çok daha iyi olur ve çok daha uzun süre kullanırsın bana sorarsan s3 mini'yi en az 2 yıl kullanırsın yani :evet: ama L5'in donanımıyetersiz kaldığında sıkılıp cihazdan soğuyabilirsin

L5 bildiğim kadarıyla 600 TL civarında 600 TL veren adama 150 TL daha vermek koymaz gibime geliyor,haksız mıyım ? :)

senin iyiliğin için diyorum yoksa L5 alsanda benim için değişen hiçbirşey olmaz :oke:
[/QUOTE][/QUOTE]üstelik L5 in fiyatı 500 TL die biliyorum?

hurol1

Üye
Yada motorola atrixe bakabilirsin güncelleme sorun değilse

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
motorola atrix tavsiyem bende telefonu satıp yazın atrix alıcam

-Emre

-Emre

Üye
s3w mini ekranı cidden çok kötü atrixi zaten biliyoruz (üzerindeki iddiaları.) bu fiyata xperia miro. iyi bi performansı var bence. ama istersen wonder de alabilirsin rom rootda yardimci oluruz. Herkesin dediği kasmalrin hiçbiri bende yok

skywalker06

skywalker06

Üye
2.el galaxy ace 2 1-2 ay kullanılmış bulursun

cyber518

cyber518

Üye
Samsung Galaxy S Advance düşünebilirsin, s3 miniden daha iyi ekranı, gayet yeterli, s3 miniden tek farkı 768 mb ram olması ama o kadar fark ettirmiyor yani... Ben kullanıyorum, öneririm :)

Berk E.

Üye
En iyi seçim S3 Mini bir miktar katabilirseniz düşünmeden alın derim. :oke:

medyakadir

Üye
Bence i9003 alabilrsin samsung kullanıyorum gayet memnunum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt