Arkadaşlar bakarmisiniz acill !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bakarmisiniz acill !
ARKADAŞLAR 1. Sınıf REPLİKA telefon buldum fiyatı 400 tl Galaxy S3

Bende 701 var orjinal 1 yıl garantili çiziksiz bunu satıp almayı düşünüyorum almalımıyım sizce arkadaşlar ?

hardmond

Üye
Tavsiye etmem herşeyin orjinali en iyisi. Sonradan sorun çıkıp çıkmayacağını bilemezsin. 400 liraya kullanışli bişey ariyorsan 150 daha köy 3gs al derim

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu tip replika telefonlarda dokunmatik ekran bazen pimapenmatik çıkıyor. Birde telefonun RAM miktarını göremedim. 512 mb ram büyük olasılık ve bu android sürümüne az gelir.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi

Bu nasıl arkadaşlar bende 3gs alayım dedim foruma koydum 701 de kal diyolar ? ne yapmalıyım anlamadım nokiadan sıkıldım artık

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu da soru işareti uyandırıyor. Sürüm belli değil ram belli değil. Birde 3 5 ay garantisi var. Saçma geldi bana. Tavsiye etmeyelim alırsan sonra bize hos olmayan dileklerin gelmesin

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Estağfurullah kardeşim ben 701 den sıkıldım artık başka bi telefon kullanmak istiyorum ne yapmalıyım sence

hardmond

Üye
701 bilmiyorum ama bende one x var onu satıp 500 civarı kullanışlı bi telefon dusunuyodum en iyi 3gs buldum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Maximum bütçe ve kullanım amacınız ne olacaktır. Ona göre tavsiye yapalım.

hotlock

hotlock

Üye
O telefon hic bi ise yaramaz , satmak istesen satamazsin bile kimse almaz teplika mal, alanda kullanmaya mahkumdur

MrExpert

MrExpert

Üye
Sakın yapma...

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Görünüşe aldanma ,işlemcileri kamera özelliklerini pek önemseme gelen cihazda VGA görünüşünde bi kamera çıkıyor güya 8mp :) ,O Kadar para verceğine orjinal ürünün düşük modelini al ,ama replika alma derim ben :oke:

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
701 bilmiyorum ama bende one x var onu satıp 500 civarı kullanışlı bi telefon dusunuyodum en iyi 3gs buldum
one x e üstüne para verebilirim 3gs ile 701 i karşılaştır öle düşün kardeşim benim teli herhangi bi telefoncu 400 e sayıyo bide onlar yüzde 300 kar veriolar kendilerine :D

- - - Eklendi - - -

Görünüşe aldanma ,işlemcileri kamera özelliklerini pek önemseme gelen cihazda VGA görünüşünde bi kamera çıkıyor güya 8mp :) ,O Kadar para verceğine orjinal ürünün düşük modelini al ,ama replika alma derim ben :oke:
SAĞOLASIN KARDEŞİM

- - - Eklendi - - -

Maximum bütçe ve kullanım amacınız ne olacaktır. Ona göre tavsiye yapalım.
Kısaca anlatıyım kardeşim ben nokia kullanıyorum 7 senedir nokiadaki amacıma ulaştım herşeyi yaptım cfw felan artık android ios xperia felan kullanmak istiyorum ama hangisi iyidir mantıklı takası yapabilirmiyim o konuda kendime güvenmiyorum 3gs ye baktım rahat takas edebilirim ama özelliklere bakınca dağlar var arada xperia serisi hoşuma gidiyor android de güzel adamın teki wildfire s veriyodu almadım tkasa ne yapmalıyım sence kardeşim ? istediğim özellikler iphone gibi şık ram felan orta düzeyde bişey arıyorum

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
ARKADAŞLAR 1. Sınıf REPLİKA telefon buldum fiyatı 400 tl Galaxy S3

Bende 701 var orjinal 1 yıl garantili çiziksiz bunu satıp almayı düşünüyorum almalımıyım sizce arkadaşlar ?

O ilan detaylı değil,istersen birde bunu incele.

Genelde bu videodaki gibi oluyorlar.:

Yani senin seçimin.Xperia ray felan da alabilirsin.Kameraları denilen gibi ama VGA kadar da düşük değil.Diğerlerine göre garantili.Müzik kalitesini bilemem.Ama xperia ray'de müzik+kamera+sosyal ağ kalitesini hissedersin.Genede sen bilirsin,fiyatına göre iyi telefonlar.

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
O ilan detaylı değil,istersen birde bunu incele.

Genelde bu videodaki gibi oluyorlar.:

Yani senin seçimin.Xperia ray felan da alabilirsin.Kameraları denilen gibi ama VGA kadar da düşük değil.Diğerlerine göre garantili.Müzik kalitesini bilemem.Ama xperia ray'de müzik+kamera+sosyal ağ kalitesini hissedersin.Genede sen bilirsin,fiyatına göre iyi telefonlar.
bence iyi kardeşim dokunmatiği felan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt