Huawei Ascend Mate Avrupa’da ön siparişe sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Çin kökenli Huawei geçtiğimiz Ocak ayında düzenlenen CES 2013, Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yeni akıllı telefon modellerini gün yüzüne çıkarmıştı. Bu akıllı telefon modellerinden bir tanesi de Huawei Ascend Mate olmuştu. Bu yeni akıllı telefon oldukça büyük ekranı ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti.
Huawei Ascend Mate 6.1″ büyüklüğünde ki bir akıllı telefon için oldukça büyük ekranı ile ilgi görmüştü. Teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, 720×1280 piksel çözünürlükte dokunmatik IPS LCD ekrana sahip olan akıllı telefon 2GB sistem belleği içeriyor. Huawei Ascend Mate Google Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve gücünü de yine Huawei tarafından üretilen 1.5Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemci içeren K3V2 yonga setinden alıyor. Arka yüzünde 8MP, ön yüzünde de 1MP kamera konumlandırılmış. Huawei Ascend Mate Amazon tarafından listelenmiş durumda. Amazon fiyat etiketi olarak da 499€ belirlemiş. Ancak henüz çıkış tarihi ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak

• Beğen
Tepkiler: Joker

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
kanım dondu galaxy s4 almak yerine mate alınabilir 1000tl uygun.

fk555897

fk555897

Üye
Donanım güzel ancak Çözünürlüğü HD olmaması bir eksi.

..maHsun..

Üye
çıktığı ilk günden beridir bekliyorum bu cebi inşallah 1500 altı bi fiyatla gelir :D

fk555897

fk555897

Üye
Bence 1800 TL civarında bir fiyatla gelir.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar forumda sanırım f8ll çıkmıyor. F8ll yazmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt