Alüminyum Gövdeli Lumia 928 Nisan Ayında Verizon'a Geliyor! (Güncellendi-16 Mart)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Alüminyum Gövdeli Lumia 928 Nisan Ayında Verizon'a Geliyor! (Güncellendi-16 Mart)

The Verge'nin haberine göre alüminyum gövdeli Lumia 920 varyantı olan Lumia 928 gelecek ay ABD operatörü Verizon'dan çıkacak. Cihazda aynı zamanda flaşlı fotoğraf çekimlerinin kalitesinin artırılması için Xenon LED Flaş bulunması bekleniyor.
Cihazın 4.5 inç OLED ekranlı ve 10.2 mm kalınlığında olacağı ve eş anlı Ses ve LTE iletişimini destekleyeceği söyleniyor.

GÜNCELLEME:

Arkadaşlar Lumia 928'le ilgili bir iki ufak detay daha ortaya çıktı.

Söylenenlere göre; Lumia 928 "Genişletilebilir Hafıza" desteği ile gelecek ve yine değişik renklerde piyasaya sürülecekmiş.

Söz konusu cihazın kontratsız fiyatının 550 dolar (1000 TL) civarında olması bekleniyormuş.

GÜNCELLEME-2

Evet arkadaşlar, ABD'de Verizon'dan piyasaya sürülecek olan Lumia 928'e (RM860) ilişkin detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.
Son olarak cihazın boyutları ve tasarımı internete sızdı.

Söz konusu bilgilere göre Nokia Lumia 928'in genişliği 68,9mm (yaklaşık 6,9cm), uzunluğu ise 133mm (yaklaşık 13,3cm) olacak.

Bu ölçüler cihazın Lumia 920'den daha dar ve uzun olacağını gösteriyor.
Bildiğiniz gibi Lumia 920'nin genişliği 70.8mm (yaklaşık 7,1cm), uzunluğu ise 130mm (yaklaşık 13cm) idi.

İşin ilginç yanı ise bu cihazın Lumia 920'den daha kalın olması.
Lumia 920'nin kalınlığı yaklaşık 1,07cm iken, bu cihazın kalınlığı 1,14cm olarak görünüyor.

Ancak şunu belirtmek gerekir ki, haber kaynağı bu sızıntının doğru olmayabileceğini, söz konusu patent ve taslağın başka bir cihaza ait olabileceğini ifade ediyor.

Bildiğiniz üzere normal koşullarda, Lumia 928'in 920'ye göre daha ince ve hafif olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

IVI-Elia

Üye

The Verge'nin haberine göre alüminyum gövdeli Lumia 920 varyantı olan Lumia 928 gelecek ay ABD operatörü Verizon'dan çıkacak. Cihazda aynı zamanda flaşlı fotoğraf çekimlerinin kalitesinin artırılması için Xenon LED Flaş bulunması bekleniyor.
Cihazın 4.5 inç OLED ekranlı ve 10.2 mm kalınlığında olacağı ve eş anlı Ses ve LTE iletişimini destekleyeceği söyleniyor.

neden tekrar AMOLED e döndüler IPS LCD lerin parlaklığı daha iyi değil mi

pirenuri

pirenuri

Üye
WP8 yüklü değil mi bunlarda ? Orta tuş wp7 tuşu da

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Wp8dir ekrandan da wp 7gıbı gözüküyor ama olmaz heralde.
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Resim eski bir görsel olabilir sonuçta daha çıkmamış bir cihazın resmini koyamazlar :)

Haber için teşekkürler :)

Bekleyenler için iyi haber.Tabi globale geliyorsa :)

PureFood

PureFood

Üye
Türkiye'ye gelmesin. Üstünlüğün keyfini yaşayalım biraz daha :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
This is not an actual image of the device!

Resim sadece temsili arkadaşlar. Tabi gercekse bana gore daha iyi. Zira kenarlardaki kavisler benim cok hoşuma gidiyor.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için teşekkürler acaba kamerası kaç megapikseldir

karaelci

karaelci

Üye
Ben bu telefonu bekliyorum. Eşime 920 aldım, kendime de ha aldım ha alıcam derken bunu beklemek daha mantıklı gibi. Türkiye' ye inşallah Haziran-Temmuz gibi gelir. :sarıl:

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Keşke Böyle olsa :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
guzel bir konsept arda:oke:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konu için teşekkürler Özgür, bakalım nasıl olacak ama ben böyle bir şey istiyorum...

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
papakudioflu

papakudioflu

Admin
coffeetab diyorsun yani Gökçen:ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Haber, ufak detaylarla güncellendi arkadaşlar.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Abi konsept gerçek olabilecekmiş gibi geldi bana.Kalınlık tarifine(ölçüsüne) uygun bir konsept :hmmm

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Abi o tablet :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt