Note 2 kasıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 kasıyor.
Arkadaşlar 3 gün önce iphone'dan Note 2'ye geçtim fakat telefonda biraz kasmalar mevcut.Rehber'i felan açtıgımda 6-7 saniye bekletiyor.Widget'ları açtıgımda ikonlar 1-2 saniye sonra yükleniyor ve yan sayfaya geçerken kasıyor sonra düzeliyor.Herhangi bir uygulamada kasma mevcut degil fakat manü geçişlerinde hafif kasma oluyor.Bu durum beni çok rahatsız ediyor.Hala istedigim verimi alamadım telefondan.İçime sinmedi.1799 TL boşuna vermiş olmak istemiyorum.Nasıl hızlandırabilirim vs. bu konularda yardımcı olun lütfen :(

tapatalk

tapatalk

Üye
tereyağlı bi rom yükleman lazım

CemKaradağlı

CemKaradağlı

Üye
Cihaz Rootlu Degilse Root Yapıp Düzgün Bir Rom Yüklemeni Tavsiye Ederim...

PriZm

PriZm

Üye
Bende jet gibi.Telefonunda hangi sürüm var?

pRime.

pRime.

Üye
Android surumundendir bence benim kullandiklarim guzeldi.

Symbianize

Symbianize

Üye
Güç tasarrufu açık kalmış olablir s3 kullanırken banada öyle olmuştu

aleranol

aleranol

Üye
Dostum abartmissin.
Sayfa geçişinde 0.25 sn kadar bir takılma ilabilir o da güç tasarrufunda ise.
Qidgetlarda 2. Sayfaya geçiş herzaman 2sn yüksek fps düşüşü ile gerçekleşiyor.
Rehber bende 1snde açılıyor.

- - - Eklendi - - -

Hayırlı olsun eline ulaşmış anladigim kadariyla. Ee ne zaman rom yükleyeceksin? Aosp Tarzı jellybeer var orjinalden stabil ve özelleştirilebilir omega var. Kernel ise perseus :oke: Belki denemişsindir. İlk izlenimlerini alayım :ehe

PriZm

PriZm

Üye
1 ay boyunca orjinalliğini bozmayı düşünmüyorum. :ehe

İzlenimlerim:

Gelir gelmez hemen S1 in yanına koydum.S1 ne kadar küçükmüş öyle (!) :ehe

Telefon jet gibi ama Galaxy S in menü animasyonları Note 2 ye göre çok daha seri :ehe AOSP 60 FPS olduğundandır herhalde :p

İlk yaptığım şey multiwindow ardındanda ayarlarda gezinmek oldu :D

tapatalk

tapatalk

Üye
hafız bide marketten nova launcher indir sonra ayarlara git uygulamalar/tümü/tw launcheri durdur ve veriyi sil novayı varsayılan yap

aleranol

aleranol

Üye
1 ay boyunca orjinalliğini bozmayı düşünmüyorum. :ehe

İzlenimlerim:

Gelir gelmez hemen S1 in yanına koydum.S1 ne kadar küçükmüş öyle (!) :ehe

Telefon jet gibi ama Galaxy S in menü animasyonları Note 2 ye göre çok daha seri :ehe AOSP 60 FPS olduğundandır herhalde :p

İlk yaptığım şey multiwindow ardındanda ayarlarda gezinmek oldu :D

Bende 1 ay sonra rom yuklemistim. Asp istersen jellybeer var. Bence çok başarılı. Diğerlerinden iyiydi. Ayrıca hybridler de çok sorun var.
Tekrar hayırlı olsun

alenkolik

alenkolik

Üye
Şaşırdım. Bir an benim kullandığım başka bir telefonmu diye.
Örnek caps.

Bu kadar sayfa ve arkada 200mb dosya iniyor. Telefonda en ufak kasma yok. Tabiri caizse yağ gibi akıyor. :) tekrar tekrar iyiki almışım bu telefonu diyorum kendime. Bana göre bi benzeri yok.

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
4.1.2 yüklü
Dostum abartmissin.
Sayfa geçişinde 0.25 sn kadar bir takılma ilabilir o da güç tasarrufunda ise.
Qidgetlarda 2. Sayfaya geçiş herzaman 2sn yüksek fps düşüşü ile gerçekleşiyor.
Rehber bende 1snde açılıyor.

- - - Eklendi - - -

Hayırlı olsun eline ulaşmış anladigim kadariyla. Ee ne zaman rom yükleyeceksin? Aosp Tarzı jellybeer var orjinalden stabil ve özelleştirilebilir omega var. Kernel ise perseus :oke: Belki denemişsindir. İlk izlenimlerini alayım :ehe
Abartmadım yani benimki böyle güç tasarrufundada değil

- - - Eklendi - - -

Örnek caps.

Bu kadar sayfa ve arkada 200mb dosya iniyor. Telefonda en ufak kasma yok. Tabiri caizse yağ gibi akıyor. :) tekrar tekrar iyiki almışım bu telefonu diyorum kendime. Bana göre bi benzeri yok.
Senin gibi demeyi bende çok istiyordum ve istiyorum fakat neden bende böyle oluyor anlamış değilim :(

Cihazı rootlayınca garanti dışına mı çıkıyor ?

Bin9Yuz3

Bin9Yuz3

Üye
Ne Yaptın Telefona Birader :) Benim Note2 32 Gb Dolu Milim Kasma Yok.. Sen Telefona Muhtemelen Virüs KAptırdın..!!

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Ne Yaptın Telefona Birader :) Benim Note2 32 Gb Dolu Milim Kasma Yok.. Sen Telefona Muhtemelen Virüs KAptırdın..!!
Valla keşke birşey yapmış olsaydım.Telefonu aldım 3 gün önce işte kasmaya başladı bende anlayamadım :'(Telefonun zevkini bi alamadım ya :( ne yapmalıyım lütfen yardım edin ya

aleranol

aleranol

Üye
Format at. Olmazsa garanti

PriZm

PriZm

Üye
Örnek caps.

MultitasKING :ehe

Babaulino

Üye
    Konu Sahibi
Format at. Olmazsa garanti
Format attım kasıntı azaldı.Normale döndü galiba.Widget'ları açtıgımda artık 1-2 saniye kasma olup geçiyor ve uygulamalarda sıfır kasma var.Normal midir bu ?

alenkolik

alenkolik

Üye
Format attım kasıntı azaldı.Normale döndü galiba.Widget'ları açtıgımda artık 1-2 saniye kasma olup geçiyor ve uygulamalarda sıfır kasma var.Normal midir bu ?

Zamanla düzelir. Geçmiş olsun ;)

aleranol

aleranol

Üye

Üst Alt