yardim edin kardeslerim laptop alcam

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
    Konu Sahibi
yardim edin kardeslerim laptop alcam
kardeslerim yaza dogru laptop alcam ben uni ognrencisyim bos vakitlerimde pc de pes fifa oynamak hosuma gider butcem 1500 tl civari rahat oyun oynayabilecegim laptop onerilerinizi.veya hangi ozelliklere dikkat etmemi soylemenizi bekliorum.simdiden tesekkur ederim.

ANIL

ANIL

Admin
Bu modele bakabilirsin istediklerini rahat şekilde karşılıyor :oke:

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Anıl ın önerdiği model güzel fakat Samsung un kasa kalitesi çok iyi değil. Birde bazı ürünlerinde ısınma problemleri oluşabiliyor.

Dell veya Lenovo almanı öneririm. örnekleri burada var.

Sana bu ikisi arasından Lenovo yu almanı tavsiye ederim. Dell de de ısınma problemi çok yok ama Lenovo da daha az.

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
    Konu Sahibi
icimden samsung ve dell gecio lenovoya nedense isinamiorum bi turlu cin markasi olmasida uzak tutuyo beni rahat oyun oynamk istiyorum ornegin fifa 14 ciktginda acaba kaldiriirmi die.dusunmek istemiyorum onerileriniz icin saolun kardeslerim

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
icimden samsung ve dell gecio lenovoya nedense isinamiorum bi turlu cin markasi olmasida uzak tutuyo beni rahat oyun oynamk istiyorum ornegin fifa 14 ciktginda acaba kaldiriirmi die.dusunmek istemiyorum onerileriniz icin saolun kardeslerim

Isınamıyosan Lenovo ya tabiki alma. Ama bir kullanıcısı olarak ben memnunum. Lenovo yu kullanmayan bilemez her neyse eğer Samsung ve Dell arasındaysan Kuşkusuz Dell almanı tavsiye ederim. Fifa çok sistem gereksinimi istemeyen bir oyun yukarıda önerdiğim laptoplar fifayı zorlanmadan kaldırır. 2014 çıktığında onuda kaldırır.

achambo

achambo

Üye
z580 bende var kullanıyorum şuan çok güzel bilgisayar farcry 3 den 40 fps aldım normal kalitede
fifa 14 fln hiç sorun olmaz diyim ama sana kalmış tabii

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
z580 bende var kullanıyorum şuan çok güzel bilgisayar farcry 3 den 40 fps aldım normal kalitede
fifa 14 fln hiç sorun olmaz diyim ama sana kalmış tabii

Arkadaş haklı :oke::good:
Seçim senin Dell de güzel marka Lenovo da.

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
    Konu Sahibi
dusunucem kardeslerim tesekur ederim kullanan olarak siz daha iyi.bilirsiniz tabiki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt