Tanıdıklarınıza Önerelim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Tanıdıklarınıza Önerelim
Herkes 1 Kişi Yi Üye Yapsa Kâr Gelişsin 4 Kat Daha Ucuz Konuşup Mesajlaşıyoruz Geliştikce Kendi Alt Yapısını Kuracak Sonra Daha Iyi Olacak Çekim Falan

admiral23

admiral23

Üye
alt yapı kurmak o kadar kolay değil :)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Gelişince zaten sinyalleri verildi

haylaz94

Üye
Akadaşlar gerçekten çok mutluyum gçetigim için ohh ne güzel mal gibi türkselde 1 dakkayı 41 kuruşa konuşuyrduk şimdi ise o paraya 4 dakka konuşuyorum.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Aynen Süper Aç Kapa 1 Kuruş Milleti Çaldırmaya Korkardim Simdi Arıyorum

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Akadaşlar gerçekten çok mutluyum gçetigim için ohh ne güzel mal gibi türkselde 1 dakkayı 41 kuruşa konuşuyrduk şimdi ise o paraya 4 dakka konuşuyorum.

Bu sizin için öyle. Kullanım alışkanlığına göre değişir. Uzun konuşan birisi 10 DK 50 kuruş'a konuşabiliyor. Senin hesabına göre 4 DK 41 krş'a konuşuyorum diyorsun o zaman diğerleri daha iyi. Başta da dediğim gibi tamamen kullanım alışkanlığı ile ilgili.

Aynen Süper Aç Kapa 1 Kuruş Milleti Çaldırmaya Korkardim Simdi Arıyorum
6 saniyesi 1 kuruşmuş aç kapa 1 kuruş diye mi şimdi korkmadan arama yapıyorsunuz :D Şaka gibisiniz ya :D tamam avantajlıdır anlarımda aç kapa 6 saniye 1 kuruş diye memnun olmak tuhaf 6 saniye de zaten ne konuşacaksın çaldır kapat 1 kuruşta gitmez :D

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
19 TL'ye üçlü paketi kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Kullanmayanlar anlamıyor gerçekten bunun farkını. Meğer yıllardır üç operatörde kazıklanıyormuşuz !

haylaz94

Üye
Aç kapa deil 6 saniyesi 1 kuruş 12 saniye konuşsan 2 kuruş çaktınız

phasan

phasan

Üye
Vodafonda 3 lu paket cıkardı

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Bimcell'inki devamlı iken ne gerek var rahat bozmaya.

haylaz94

Üye
Aman km takar vodeyi bimceldede var

- - - Eklendi - - -

Aman km takar vodeyi bimceldede var

Heroata

Heroata

Üye
Bu sizin için öyle. Kullanım alışkanlığına göre değişir. Uzun konuşan birisi 10 DK 50 kuruş'a konuşabiliyor. Senin hesabına göre 4 DK 41 krş'a konuşuyorum diyorsun o zaman diğerleri daha iyi. Başta da dediğim gibi tamamen kullanım alışkanlığı ile ilgili.

6 saniyesi 1 kuruşmuş aç kapa 1 kuruş diye mi şimdi korkmadan arama yapıyorsunuz :D Şaka gibisiniz ya :D tamam avantajlıdır anlarımda aç kapa 6 saniye 1 kuruş diye memnun olmak tuhaf 6 saniye de zaten ne konuşacaksın çaldır kapat 1 kuruşta gitmez :D

E tmm ozman sen de ac 6 sn selamlas kapat bida ac 6sn hatrini sor kapat ac 6 sn 6 sn sohbete devam :pro:

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

Kısa konuşmalardan korkmuyorum anlamında zaten öğrenciyim milleti çaldırmaya korkardım bi açsa aha 50 kuruş yandı şimdi öyle olmuyor 1 en fazla 2 kuruş

- - - Eklendi - - -

19 TL'ye üçlü paketi kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Kullanmayanlar anlamıyor gerçekten bunun farkını. Meğer yıllardır üç operatörde kazıklanıyormuşuz !

valla ya süper ben zaten uzun konuşmuyorum konuşacaksam illede 10 tl ye 250 dk yaparım kısa konuışuyorum hiç korkmuyorum

- - - Eklendi - - -

E tmm ozman sen de ac 6 sn selamlas kapat bida ac 6sn hatrini sor kapat ac 6 sn 6 sn sohbete devam :pro:

gerek yok 6 saniye 1 kuruş 12 saniye 2 kuruşdakika 10 kuruş aç kapa yapmaamıza gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt