androidde kendi kendine açılıp kapanan veya açılışta otomatik çalışan uygulamalari kapatma !!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
androidde kendi kendine açılıp kapanan veya açılışta otomatik çalışan uygulamalari kapatma !!
evet arkadaşlar bu uygulamanı deneyen varmı? ordaki aciklamada böyle şeyler var!
ben indirdim ama program ıngilizce olduğu üçün pek şey anlamadım :D
kullanan veya deneyen bana program ayarları nasıl yapılar ne ise yarar bi anlatın!
buyurun link

avcitalip

avcitalip

Üye
programın adı ne ? :)

- - - Eklendi - - -

mağazadaki yorumlara bakmak lazım mağazada varsa :evet:

-Emre

-Emre

Üye
buna gerek yok. es task Manager işini çok iyi yapiyor

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
bencede gerek yok. şimdilik bu sorunu çözen daha iyi program çıkmadı. :D

TheMadness

TheMadness

Üye
Root ile mi çalışıyor? Rootsuzsa pek işe yaramaz.

-Emre

-Emre

Üye
bu tür uygulamalar rootsuz çalışmaz zaten rootu olmayanlar uğraşmasn boşuna =)

MrGalaxy

Üye
Aynen öyle. Şuanda öyle bir programa ben de rastlamadım. Arada Free Memory Cleaner kullanıın yani :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle. Şuanda öyle bir programa ben de rastlamadım. Arada Free Memory Cleaner kullanıın yani :)

benim ram uygulaması olarak AutoKiller Memory optimizer pro tavsiye ederim
bide açılışta çalışan uygulamaları kapatmak ucun Autorun Manager pro uygulamasını tavsiye ederim.
not:free sürümü play marketten indirin. pro sürümünü Blackmarttan bedavaya indirin :)
gerçekten işe yariyor

MrGalaxy

Üye
benim ram uygulaması olarak AutoKiller Memory optimizer pro tavsiye ederim
bide açılışta çalışan uygulamaları kapatmak ucun Autorun Manager pro uygulamasını tavsiye ederim.
not:free sürümü play marketten indirin. pro sürümünü Blackmarttan bedavaya indirin :)
gerçekten işe yariyor

Daha onceden kullandim fakat pek bir yararini gormedin. Arkaplanda ram yiyip pil tuketiminden baska bir sey degil bence. Simdilik oyle bir yazilimin mevcut oldugunu zannetmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt