Htc One X Plus Rom

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Htc One X Plus Rom

Bizim forumda one x plus adına rom yok galiba one x plusa belki rom yüklemeye gerek yoktur fakat ben üstte verdigim sitedeki romun bizim şuan ki kullandıgımz romdan + ları neler öğrenmek istedim ing çeviri ile birşey anlamadım mümkünse bilen biri bilgilendirebilirmi ?

Ve artık şu Htc bölümü kullanııcıları biraz canlansın yararlı konular açalım yahu :konus:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
En son sürüm Superuser (Root yönetim uygulaması) ile geliyor. ADB sürücüleri güncellenmiş. Arayüzde iyileştirmeler mevcut imiş. Batarya bildirimine yüzde eklenmiş vs. şeklinde yenilikler var :)

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
En son sürüm Superuser (Root yönetim uygulaması) ile geliyor. ADB sürücüleri güncellenmiş. Arayüzde iyileştirmeler mevcut imiş. Bildiri batarya bildirimine yüzde eklenmiş vs. şeklinde yenilikler var :)

Mm sizce yüklemeye değer mi ? siz ne kullaniyorsunuz orjinal mi rom mu

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Bunu bilmem ama bence viperx roma bir göz atın derim ben.Çok güzel ve çok fazla kişisellestirme imkanı var ben One S'te kullanıyorum.Tavsiye ederim

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin rom da neler var ve htc one x plus u için geçerli mi ve plus a nezaman gelecek acaba şimdi rom yükleri m güncelleme ccc gelir ışin yoksa tekrar orjinal e dön ve telefona root yapınca güncelleme alırmı

Berk_Yanar41

Berk_Yanar41

Üye
Arkadaşlar ben telefonu daha yeni aldım bu root falan ne oluyo ? avantajları ve dezavantajları ne ?

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Dediğin rom da neler var ve htc one x plus u için geçerli mi ve plus a nezaman gelecek acaba şimdi rom yükleri m güncelleme ccc gelir ışin yoksa tekrar orjinal e dön ve telefona root yapınca güncelleme alırmı

Benim bahsettiğim rom modifiye bir rom yani orijinal romun biraz daha yüksek performans veren ve içinde birçok kişisellestirmenin bulunduğu bir rom.Sanırım one x+ için ViperX+ diye geçiyor malum siteden inceleyebilirsiniz.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
epts

epts

Üye
çok gerekli ve başarılı bir çalışma olmuş hocam. Emeğine bereket

• Beğen
Tepkiler: Mobilator
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

vay be alt bardan baya bişeyler yapılabiliyor galiba şarj göstergesi değiştirme felanda var :) rom mu bu ?

- - - Eklendi - - -

Ya o değilde neden bizim sitede Htc One X Plus için Rom paylaşan yok ille elin yabancı sitelerinde mi bulacağız

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
vay be alt bardan baya bişeyler yapılabiliyor galiba şarj göstergesi değiştirme felanda var :) rom mu bu ?

- - - Eklendi - - -

Ya o değilde neden bizim sitede Htc One X Plus için Rom paylaşan yok ille elin yabancı sitelerinde mi bulacağız

Evet rom :) Çok güzel eklentiler,kişiselleştirmeler var gerçekten tavsiye ederim.Şu an okul olmasa böyle konular açmayı isterdim ama maalesef şartlar izin vermiyor ama herhangi bir sıkıntı olursa yardım edebilirim :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...