tavsiye verin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ais_ezhel

Üye
    Konu Sahibi
tavsiye verin
merhaba arkadaşlar ben konu açtığımda ilgi göstermiyorsunuz neyse bunu geçelim ben telefon alıcam aklımda htc blackberry z10 ve nexus 4 var ses kalitesi iyi kamerası en az 8 mp yüksek çözünürlüklü ekran ve oyun oynarken kasmayacak lütfen yardım edin

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Oyun yönünden S3 Al beklentilerini karşılar+ şarjda iyi gidiyor ,sunduğun seçeneğe göre ise tabiki blackberry z10 ,özellik bakımından genel olarakda iyi zaten ,ben genelde oyunuma bakarım diyorsan s3 ,her yönden olsun yeterki diyorsan z 10 ,karar senin :)

ais_ezhel

Üye
    Konu Sahibi
htc one nasıl ben de samsung galaxy s3 alcaktım ama sorunlar çıkıyor hem samsung bir ay gecmeden telefon çıkarıyor yani pişman olabilirim s3 alırsam

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bu cihazlar arasinda hTc one'i tavsiye ederim. Hem donanim olarak Andoid sistemini uzun sure besleyebilecek gucte hem de bana gore sense5 cok kullanişli ve gorsel olarak hoş olmuş.

ais_ezhel

Üye
    Konu Sahibi
htc de windows 8 phone 8x nasil

emreli01

emreli01

Üye
bu cihazlar arasinda hTc one'i tavsiye ederim. Hem donanim olarak Andoid sistemini uzun sure besleyebilecek gucte hem de bana gore sense5 cok kullanişli ve gorsel olarak hoş olmuş.

Bize ne zaman verirler acaba sense 5 i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt