iPhone 5S’in Ağustos’ta, iPad 5’in İse Nisan’da Gelmesi Bekleniyor!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

terlik2

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5S’in Ağustos’ta, iPad 5’in İse Nisan’da Gelmesi Bekleniyor!

Apple’ın Ağustos ayında, yeni iPhone’u piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor. iMore’un paylaştığı söylentiye göre, yeni nesil iPad 5’in veya muhtemelen iPad Mini 2’nin en kısa sürede piyasaya sürülmesi bekleniyor. Habere göre sadece kamera ve işlemcide iyileştirmeye gidilmiş. Boyutları halen sorun olarak kalmış..

avcitalip

avcitalip

Üye
umarım 5s'te bir sürü yenilik olur :evet: ağustos'ta gelirse belki geçebilirim :evet:

WebStyle

WebStyle

Üye
Hadi bakalım hayırlısı. Tahminlerime göre 2GB ram 4 çekirdek A7 işlemci 12Mp entegre kamera. Daha iyi 4 çekirdek GPU ile gelecektir diye düşünüyorum..

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Hadi bakalım hayırlısı. Tahminlerime göre 2GB ram 4 çekirdek A7 işlemci 12Mp entegre kamera. Daha iyi 4 çekirdek GPU ile gelecektir diye düşünüyorum..
4S tede seviyesine göre yüksek beklentideydik fakat bi üst işlemciye geçip kamerayı geliştirip sürdüler piyasaya ,bundada Bir üst işlemci yaparlar ufaktan geliştirirler sürerler yine ,Kamera olarak 8'den Direk 12 MP Atlamayı Tek bir firma yapar Sony,oda ilgi görmüyor,yani ben çok geliştirceklerini zannetmiyorum ,eğer o dediğin gibi çıkarırsa bi sonraki seride ne yapcaklar ,yavaştan ilerliyor apple firması :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt