Wifi Şifre Kırma Programı [MediaFire Upload]

Sponsorlu Bağlantılar

jatvalca

jatvalca

Üye
arkadaslar kimse bilip bilmeden konusmasin...bu program bende yok ama buna benzer program var su an telefonumda ve bu gibi programlar her sifreyi kiramiyor , kirdigi , egerki ilk sifrenizi degistirmemisseniz kirabiliyor, mesela modeminizdeki sifreyi halen kullaniyorsaniz o sifreyi kiriyor...haaa turkiyede calisiyormu bu gibi programlar bilemiyorum. ben su an italyadan yaziyorum...ve bircok sifreyi kirdim bu gibi programlarla...bilginiz olsun diye yazma geregi duydum.

- - - Eklendi - - -

iste sen modem sifreni degistirdigin icin kiramadi...egerki ilk sifren olsaydi kirardi...kirardi diyorum cunku ben kac defa kirdim...

daha önceden bağlanmadığı bir modemin şifresini sırf ben değiştirdim diye kıramıyor öylemi ne kadar akıllı bir programmış bu.Şimdi o kadar insan yalanmı söylüyor yapmayın arkadaşım.Üstelik bu yaptığın illegal bir şey farkındasındır dimi

hus53

Üye
Hicte sifre falan kirmiyo yalan hemde koca bir yalan

pazzoo

pazzoo

Üye
daha önceden bağlanmadığı bir modemin şifresini sırf ben değiştirdim diye kıramıyor öylemi ne kadar akıllı bir programmış bu.Şimdi o kadar insan yalanmı söylüyor yapmayın arkadaşım.Üstelik bu yaptığın illegal bir şey farkındasındır dimi
illegalmi ? arkadasim sende kendini kandirma lutfen simdi senin yaptigin hersey legalmi yani ? illegal olsa zaten markete koymazlar...
ben kendim su an kullaniyorum ve bircok sifreyi kirdim bu programla, ama dedigim gibi ben italyada yasiyorum , turkiyede ne kadar calisiyor bu program onu bilemicem.

jatvalca

jatvalca

Üye
illegalmi ? arkadasim sende kendini kandirma lutfen simdi senin yaptigin hersey legalmi yani ? illegal olsa zaten markete koymazlar...
ben kendim su an kullaniyorum ve bircok sifreyi kirdim bu programla, ama dedigim gibi ben italyada yasiyorum , turkiyede ne kadar calisiyor bu program onu bilemicem.

ben illegallik ne yapıyorum arkadaşım söylermisin?
Şimdi bir şifre kırmak için italyaya yada yurt dışınamı çıkalım
Ben her ay para veriyim internete sen gel bedavadan ortak ol ne güzel bişey.O zaman senin arabanı alıyım gezip gezip geliyim aynı hesap olmazmı...Yorumlardan anlaşılan demekki türkiyede çalışmıyor.Peki türkiyede çalışmadığı bir çok kişi tarafından test edilip söylenen bir uygulamayı neden bu kadar savunuyorsun konuyu baştan sona oku derim sana

korkar22

Üye
Ben inanrıım deneme yanılma yapabilir wordlist tarzı kırma admin admins ttnet vs.

ledayi2000

ledayi2000

Üye
router ****** isimli program wep şifreleme türünü kırıyor ama wep şifrelemeyide bulmak çok zorr artık

by_kuss

Üye
Ben indirdim ve komşunun wireless bağlantısı üzerinden foruma giriyorum şimdi.

Şaka la şaka şifreyi biliyorum zaten :D Bunlar hep amerikanın oyunu beyler inanmayın :)

• Beğen
Tepkiler: yakamoz1319 ve VolBlood
gss_adnan

gss_adnan

Üye
mallık parayla mı heryerde böyle seyler var amaç ticaret yapmak o sitelere girip pirim sağlamak buna inanmakta sazan işi :D

Jaunus

Üye
wifi şifresi kırmak için man in the middle yapmanız gerekir onun içinde güçlü bir şifre tablosuna ihtiyaç var onun içinde ....neyse bu işler ufak bir programla olmaz ve günlerce sürer.Bu program wifi ile teli şarj eden program gibi yani tamamen gazoz ağacı.paylaşan arkadaş bilememiştir yüklenmeye gerek yok

Msboughrea

Üye
Şaka heralde.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

KinG_MoRTaL

Üye
modlar neden silmiyorlar acaba konunun fake oldugunu bile bile

semummmm

Üye
paylaşım için tsk

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
Obaaa Kırdım Wepleri Kırıyor Cukka Cukka

Bu Mesaj Tost Makinasından Gönderildi

knight_rider

Üye
sadece belirli modemleri destekliyor ve o modemlerin türkiyede adını bile duymadım :)

zarganax

Üye
tesekkurrrrrr

eddyredline

eddyredline

Üye
Sirf denemek icin indirdim ve kaldirdim testing kendi modemimde yaptip calismadigina Cook sevindim.

alaStar

alaStar

Üye
Bu tip programlar tamamen hikaye arkadaşlar

Siycey

Siycey

Üye
eglence amaçlıdır bence örneğin bi arkadaşı gösterip benim telefon şifre kırıyor dersin:ehe

Üst Alt