Görüşlerinizi Bekliyorum..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
Görüşlerinizi Bekliyorum..

bu cihazı almayı düşünüyorum ve ilk kez android kullanıcağım android sürümü iyimidir bi program,oyun yüklerken sorun çıkartırmı ?
Teşekkùrler..

Kerim.

Kerim.

Üye
donanim iyi.yalniz tabletlere oyun bulmak zor oluyor.bunu soyliyeyim.kendimden biliyorum.

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
oyun çokta önemli değil ama mesela bana en çok office programı lazım o yüklenirmi ?

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
o zaman tamamdır :)

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Tavsiye ederim yakından baktım ve günlük işler yapılabilir

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
günlük işler derken ?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Bilgisayarda yaptığımız işler. Mesela internette dolaşma/oyun oynama vb

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
zaten istediğimde bu :) pc çok eskı kaldı artık 2004de almıştık :)

mrt-06

mrt-06

Üye
arkadaşım tablet office için uygun değil dandik programlar hariç office programı yok oyun oynamayacaksan netbook al

Kerim.

Kerim.

Üye
netbook lardaki office te kotu

Hopdedixulen

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım tablet office için uygun değil dandik programlar hariç office programı yok oyun oynamayacaksan netbook al

quik office dandikmi arkadaşım zaten bi world bi powerpoint lazım :)

mrt-06

mrt-06

Üye
netbook kullanan biri olarak 0ffice 2010u hiç takılmadan kullanıyorum bikere bile takılmadı canım netbookum bilmeden yorum yapmayalım

Kerim.

Kerim.

Üye
netbook kullanan biri olarak 0ffice 2010u hiç takılmadan kullanıyorum bikere bile takılmadı canım netbookum bilmeden yorum yapmayalım

bizim okulda hocalar getiriyorlar netbook'u.office programlarini aciyorlar ve takiliyordu.muhtemelen netbook'a gore degisir.

mrt-06

mrt-06

Üye
bizim okulda hocalar getiriyorlar netbook'u.office programlarini aciyorlar ve takiliyordu.muhtemelen netbook'a gore degisir.
benimki yeni atom n2600 işlemcili bence office ve tam bir internet deneyimi için netbook oyun ve eylence için tablet çünkü ikisinide kullandım kafadan atmıyorum

Kerim.

Kerim.

Üye
benimki yeni atom n2600 işlemcili bence office ve tam bir internet deneyimi için netbook oyun ve eylence için tablet çünkü ikisinide kullandım kafadan atmıyorum

ben sana bisey demiyorum zaten.netbook'a gore degisir diyorum.

- - - Eklendi - - -

ben sana bisey demiyorum zaten.netbook'a gore degisir diyorum.

MaxiHan

MaxiHan

Üye

Microsoft bu sene android ve iosa office 2013 paketini çıkarıyor, bunuda göz önüne almalı arkadaşımız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt