Galaxy s2mi galaxy nexusmu ace2mi iphone4s mi??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s2mi galaxy nexusmu ace2mi iphone4s mi??
Arkadaşlar ben yeni bir telefon alıcam. Şu an galaxy Nexus- Galaxy s2-ace2 ve iphone 4s arasında kaldım sizce hangisini alıyım en kullanışlısı hangisi ve sizin tercihiniz ne olur? Ben galaxy nexus diyorum 3 4 aydır arastırıyorum birde size sorayım dedim??

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar ben yeni bir telefon alıcam. Şu an galaxy Nexus- Galaxy s2-ace2 ve iphone 4s arasında kaldım sizce hangisini alıyım en kullanışlısı hangisi ve sizin tercihiniz ne olur? Ben galaxy nexus diyorum 3 4 aydır arastırıyorum birde size sorayım dedim??

Android olarak deneyimim S2 ile başladığı içinmidir bilmem Herzaman S2 derim.Ama şu an yeni modelleride bekle derim.Tabi bütçenizi bilemem

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Ace2 yi popüler olduğu için nexus yerine tercih ediliyo diyorlar?

- - - Eklendi - - -

Pardon s2 yi

fixana1

fixana1

Üye

Samsung Galaxy Nexus kullanıyorum, bütün gereken, ve gerekmeyen işlerimi görmeme yardım edeyor, bence daha pahallı, ve 4 Çekirdekli'lere hiç gerek yok.

Hayırlı kararlar.

m_uzun6

m_uzun6

Üye
    Konu Sahibi
Saol benim gönlüm nexusda ama ben yine yorum almaya devam ediyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt