HTC Malzeme kalitesi hakkında yardım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
HTC Malzeme kalitesi hakkında yardım?
Merhaba saygı değer HTC bölümü arkadaşlar, daha önceden de cihazımı değiştireceğimi söylemiştim, ama bazı sorunlardan dolayı ve askerliğimin yaklaşmasından dolayı cihaz değişimimi biraz ertelemek zorunda kaldım.
Konuyu buraya açtım ki HTC kullanan arkadaşların yardımı olur diye düşündüm.

Sorum/aklıma takılan ise şu;

Ben ilerde HTC modeli bi cihaz aldığım zaman, bi sıkıntı yaşadığım zaman, HTC'ye ait garanti servisi varmı (Nokia Care) gibi, birde HTC'nin malzeme yapısı nasıl, herhangi bir düşürme vb durumda cihaz kasa ekran vb etrafında hasar çok oluyor mu dayanıklı mı acaba?

Konuya yapacağınız yardım görüş ve de önerileriniz için şimdiden teşekkürlerimi sunarım :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Htcsi nokiadan sonra hatta belki nokiadan bile önce en sağlam telefondur :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Büyük bir marka tabiki garantisi olacak.

enterneoll

enterneoll

Üye
Çok sağlam :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Büyük bir marka tabiki garantisi olacak.

yok yani illa garantisi vardır ama, ben Nokia cihazımı iki kez Nokia care servisine tamir için verdim, HTC'de de var mı böyle bişey? Yoksa sadece Garanti firmalarımı bakıyor, KVK-Genpa gibi?

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kullanmadığım için tam olarak bilmiyorum

alaStar

alaStar

Üye

neden sana göre samsungmu daha sağlam ya da tridentmi :D

Nokia dan sağlam olduğuna inanmam benim eski telefon nokia 500 basketbol potasının üzerinden düstü birsey olmadı kapanmadı bile , sen htc için bu garantiyi veriyomusun :)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
KVK bakıyor servis işlemlerine.
Hem tasarımları bu kadar hoş, hemde bir o kadar sağlam marka görmedim.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bende one x var çivi çakıyorum tavsiye ederim :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, tasarımları süper sağlamlıkta iyi diyorsunuz servis olarakta iyi olursa Allah'ın izniyle bi zmn sonra HTC ailesine üst seviye bir cihaz ile nail olcam inşallah :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Nokia dan sağlam olduğuna inanmam benim eski telefon nokia 500 basketbol potasının üzerinden düstü birsey olmadı kapanmadı bile , sen htc için bu garantiyi veriyomusun :)

nokiadan sağlam demedim belki dedim bende nokia kullanıcısıyım ne kadar sağlam olduğunu biliyorum ama htcde boş cihaz değil nokianın bazı modellerinden sağlamdır htc'nin bazı modelleri

• Beğen
Tepkiler: alaStar
relax_1_8

relax_1_8

Üye
Hocam genellikle gorilla glass cizilmez ekran kullaniyor htc fakat nasil oldugunu anlamadim ekrani cebimde iken cizilmis bariz belli oluyor cizik yani. Bende gorilla glass a guvenerek film cekmemistim ekrana. Mutlaka film cekin aldiktan sonra.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
    Konu Sahibi
walla telefonu alcam ama almışken en üst modeli olsun diye HTC One S (bana göre üst model) HTC One X veya HTC One X+(alacağım zamana satışı başlar fiyatıda normale iner zaten) bunlardan birini düşünüyorum yani bu cihazlardan biri bende olsunda civi vs istemem kalsın gözüm gibi bakarım zaten E7-00'ımı yanımdan hiç ayırmam afedersinz bi wc'ye sokmuyorum telefonumu :D o derece bi telefon bağımlılığım var, gerçi Android'e geçince durum daha çok değişecek yeni bi cihaz, yeni bi işletim sistemi sağını solunu kurcalayacağım, vs vs kısacası HTC One serisinden S-X-X+ 3'ünden biri göz bebeğim olacak inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: hmgurbuz2
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Hakkınızda hayırlısı olsun.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Hayırlısı olsun ve en iyisi olsun olmuşken One X de olsun :D One S de çok iyi :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt