Modern Warfare 2'de Müslümanları Kızdıran Hata!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Modern Warfare 2'de Müslümanları Kızdıran Hata!

Bilerek mi yoksa bilmeyerek mi yaptılar, günahlarını almayalım, sonuç olarak CoD: Modern Warfare 2 bayağı bir müslüman oyuncuyu kızdırdı. Oyundaki Favela haritasındaki tuvaletlerde yer alan tablolarda "Allah güzeldir ve güzel olanı sever" yazması sonucu müslüman bazı oyuncular bunu dinlerine karşı bir saygısızlık olarak gördü ve sorunu Youtube'e yükledikleri bir video vasıtasıyla Activision'a ilettiler. Ki ay başında yüklenen video şimdiden 200.000'den fazla kez izlenmiş durumda. Gelgelelim olayı saygısızlık olarak görenler de var kasıtlı yapılmadığına inanalar da.

Ne var ki ortalık Activision'un resmi olarak bu konuyla ilgili özür dilemesiyle duruldu. Amaçlarının kesinlikle hiçbir dine karşı saygısızlık yapmak olmadığını ve bu olaydan üzüntü duyduklarını belirten firma, sorun için özür diledikten sonra da yapacakları bir yama ile bu sorunu ortadan kaldıracaklarını belirtti. En azından bu da bir şey, öyle değil mi?

[video=youtube;4M6JIUn9bDU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4M6JIUn9bDU#![/video]

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Kahretsin :bann:

codblackops2

codblackops2

Üye
modern warfare 2 çıkalı neredeyse 3 yıl oldu ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Koskoca Activison Farketmemesi İmkansız. Kesinlikle Kasıtlı Birşey.

codblackops2

codblackops2

Üye

1 kere oynadım farketmedim çünkü böyle birşey yapacaklarını düşünmemiştim.

ben onun için demedim 3 yol öncesinin oyunundaki ş.refsizliği şimdi niye gösteriyorlar anlamında :hmmm

arkadaş blackops2 den bahsediyor olmasın belki yanlışlıkla modern warfare yazmıştır :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap

ben onun için demedim 3 yol öncesinin oyunundaki ş.refsizliği şimdi niye gösteriyorlar anlamında :hmmm

arkadaş blackops2 den bahsediyor olmasın belki yanlışlıkla modern warfare yazmıştır :hmmm

Haa tamam :ehe

India

India

Üye
    Konu Sahibi
hayır videoyu izleyince de göreceksiniz modern warfare 2 favela haritasında oldu bu olay. ama kasıtlı olduğunu sanmıyorum konuyu dikkatli okumanızı öneririm

"Ne var ki ortalık Activision'un resmi olarak bu konuyla ilgili özür dilemesiyle duruldu. Amaçlarının kesinlikle hiçbir dine karşı saygısızlık yapmak olmadığını ve bu olaydan üzüntü duyduklarını belirten firma, sorun için özür diledikten sonra da yapacakları bir yama ile bu sorunu ortadan kaldıracaklarını belirtti."

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
hayır videoyu izleyince de göreceksiniz modern warfare 2 favela haritasında oldu bu olay. ama kasıtlı olduğunu sanmıyorum konuyu dikkatli okumanızı öneririm

"Ne var ki ortalık Activision'un resmi olarak bu konuyla ilgili özür dilemesiyle duruldu. Amaçlarının kesinlikle hiçbir dine karşı saygısızlık yapmak olmadığını ve bu olaydan üzüntü duyduklarını belirten firma, sorun için özür diledikten sonra da yapacakları bir yama ile bu sorunu ortadan kaldıracaklarını belirtti."

Bu güzel bi haber ama geç kalındı :ehe

caner5588

caner5588

Üye
onlara 63 stayla for cod diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt