Yedekleme sonrası bütün bağlantılarda 'Bağlantı Kurulamıyor' hatası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brk-rtrk

Üye
    Konu Sahibi
Yedekleme sonrası bütün bağlantılarda 'Bağlantı Kurulamıyor' hatası
Merhabalar,
Telefonum Nokia E63
Telefonuma yazılımını yeniden yüklemek istedim. İçindekilerde kaybolmasın diye yedekledim. Yedeklemeyi hem telefondaki "Hafıza" bölümünden hemde Nokia Suite ile yaptım. Hatta Nokia Suite'te iki kere yedekledim. Birisinde hafıza kartı yok birisinde de var olarak yaptım. Yazılımı yükledikten sonra hangi yedeği yüklersem yükleyeyim başlıkta belirttiğim gibi "Bağlantı Kurulamıyor" hatası alıyorum. Ayarlarımı defalarca sildim. Hem setting wizard hemde *999#(avea) ile ayarları aldım. Ancak alınan ayarların hepsinde de aynı uyarıyı veriyor. Bunun çözümü var mı acaba? Bilenler anlatırsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

zempo

Üye
kardes yazılımı tekrar yukle yedekden alırken uygulamaları yukleme ondan yapıyor bendede aynısıvar aynısı basama geldı

- - - Eklendi - - -

uygulamalardakını tekrar kurcan yedekten alınca ınternete baglanmıyor baska cozumu mumkun deıl

- - - Eklendi - - -

guncellemeyı ponexlemı yaptın yoksa pc suıtlemı pc suıtle yaptınsa surumyokdıye guncellemeye bılır guncellemesse once format at * 3 ve kapadıp acma dugmesını aynı anda uzun bas (kapatıp acma dugmesı derken once yesıl olanla dene olmassa kırmızı olanla dene) sonra uygulamaları yuklemeden yedenı yukle olur

brk-rtrk

Üye
    Konu Sahibi
kardes yazılımı tekrar yukle yedekden alırken uygulamaları yukleme ondan yapıyor bendede aynısıvar aynısı basama geldı

Arkadaşım sanırım yazımı okumamışsın. Benim sorunum uygulama yüklemedeki takılı kalma değil. Zaten ben kendi yöntemimi buldum o konuda. Telefonumdaki bütün programların kurulum dosyalarını saklıyorum. Format sonrasında Auto Installer programı ile otomatik yüklüyorum

uygulamalardakını tekrar kurcan yedekten alınca ınternete baglanmıyor baska cozumu mumkun deıl

Zaten bende uygulamaları tekrar kuruyorum.

guncellemeyı ponexlemı yaptın yoksa pc suıtlemı pc suıtle yaptınsa surumyokdıye guncellemeye bılır guncellemesse once format at * 3 ve kapadıp acma dugmesını aynı anda uzun bas (kapatıp acma dugmesı derken once yesıl olanla dene olmassa kırmızı olanla dene) sonra uygulamaları yuklemeden yedenı yukle olur

Phoenix ile yükledim. Uygulamaları yüklemeden denesem yinede olmuyor. Format sonrası giriyor. Yedeği yüklüyorum ancak olmuyorum. Bugün tekrardan bi format atıp yedeğin cihaz ayarları bölümünü yüklemeden deneyeceğim.

erdmerdm

erdmerdm

Üye
ayni sorunu bende yasadim tele c5.00.2 de hard format atacaktim yedeqini aldim tel. Hafizasinin format attim formattan sonra internete falan qiriyodu hackledim yine internet aktifti nezaman yedeqi yukledim ozman baglanti hatasi wermeye basladi ayni seyi iki uckere denedim oyle anladim yedeqi yukleyince sorun ciktiqini bi cozum bulamadimda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt