Acil acil!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Acil acil!!!
Beyler geçenlerde başlatma onarma çıkmıştı şimdi yine çıktı nedense artık çıktı önce mavi ekran geldi disk pump falan yazdı bişeyler doldu sonra açılınca başlangıç onarma çıktı bende kabul ettim yarım saat bekledim sonra otomatik olarak çözülemedi dedi sonra windowsa belirttim dediki son zamanlarda bilgisayarınıza müzik çalar veya kamera taktıysanız çıkarın dedi ben bu güne kadar usb takmadım bilgisayarıma özellikle her dosyayı virüs taramasından geçiririm virüs 0 pcde olması imkansız düşmedi darbe almadı neden bu çıktı usb bile takmadım şu ana kadar sadece mouse taktım usb yerine birde joystick birde hızlı ve öfkeliyi izledim tarattım izlemeden virüs yok güvenli dedi virüsten değil belliki yakın zamanda resimde koycam ama telefonda virüs vardır diye pcye takmıyorum diğerinden koyucagım yakın zamanda konuya bakın sık sık of neden oluyor böyle oyun falanda yüklemedim torrentten indirdim tarattım gerçi virüs buldugu anda affetmeden dosyayı siliyor sormadan etmeden olması imkansız yani hiç izin verdiğim durumda olmadı neden oluyor böyle en son 2 hafta önce oldu o sırada olmadı ama yine şimdi oldu sebep ne sizce önce mavi ekran sonra güvenli modmu başlatma onarmamı başlatma onarma seçtim yarım saat sonra otomatik olarak çözülemedi dedi yine olursa üreticinize danışın dedi garanti kapsamında olması lazım şimdi sorunsuz açıldı ama aygıt sürücüsü yüklenemedi dedi tıkladım aygıt falan yazmadı?

ANIL

ANIL

Admin
Tam olarak sorunu bilemiyorum ama ilk olarak bir sistem geri yükleme yap.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak sorunu bilemiyorum ama ilk olarak bir sistem geri yükleme yap.
Sistem geri yükledim zaten kendi dedi yazdıki sistem hatanın olmadığı bir tarihe geri yüklensinmi dedi evet dedim.

lolaman

lolaman

Üye
    Konu Sahibi
güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt