S.E.Ç. Tarifesi Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
__crazy

__crazy

Üye
    Konu Sahibi
S.E.Ç. Tarifesi Hakkında
Merhaba arkadaşlar.

Dün akşam telefondan Avea'nın sitesine baktım ve S.E.Ç. tarifesinde aylık 1 GB internet 10 lira demişti. Şimdi tekrar bilgisayardan baktım ama sadece S.E.Ç. faturalı müşterilerimiz yararlanabilir diyor. Faturasız hatta S.E.Ç. bağlan paketini kullanan var mı ?

CABBAR

CABBAR

Üye
Seç sadece faturalı için sanırım. Bende faturalıya geçtim. Ayda 20 liraya her yöne 500 dk. her yöne 5000 sms ve sınırsız internet

__crazy

__crazy

Üye
    Konu Sahibi
Bana da faturasız hatta lazım 500 sms ve 500 mb internet paketleri bir arada var ama bana 500 sms az gelir

archh

Üye
500dk 5000sms sınırsız internet kampanyası devam ediyor mu ?

feyyazevci

feyyazevci

Üye
Az once aradim kampanya degismis 500 dk 5000 bin sms 20 tl sinirsiz internet istersen +10 tl toplam 30 tl dedi musteri hizmetleri hevesim kursagimda kaldi yaw

__crazy

__crazy

Üye
    Konu Sahibi
Faturalı hat için mi yoksa faturasız hat için mi sordun?

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
numara taşımayla aveaya glenler de bi ara bu seçten yararlanıodu

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
sınırsız internet dediğiniz belli bir kotadan sonra hızı düşenden mi

paradox07

paradox07

Üye
30 eylülde bitti kampanya arkadaşlar.S.E.Ç tarifelerinden sadece faturalı aboneler faydalanabiliyor.

__crazy

__crazy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar hattimi Avea'ya tasidim ve tasimadan once bayiye sordum Avea'ya gelenlere bir yil boyunca indirimliymis. Ben sec tarifesinde 200 dakika 5000 sms ve 1 gb interneti 29 liraya yaptim ama Avea'da olanlara 200 dakika 15 lira. Ayrica hattim faturasiz.

- - - Eklendi - - -

Arkadaslar hattimi Avea'ya tasidim ve tasimadan once bayiye sordum Avea'ya gelenlere bir yil boyunca indirimliymis. Ben sec tarifesinde 200 dakika 5000 sms ve 1 gb interneti 29 liraya yaptim ama Avea'da olanlara 200 dakika 15 lira. Ayrica hattim faturasiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt