Turkcell'in Kampanyasından Faydalanıp Telefon Alıcam Sizce Hangisi Yardım Edin !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

holymix

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell'in Kampanyasından Faydalanıp Telefon Alıcam Sizce Hangisi Yardım Edin !
Evet Beyler bende türkcell'in kampanyasından faydalanıcam ama 2 telefon arasında kaldım
Samsung Galaxy Mini 2 - 499 TL
Turkcell Maxiplus 5 - 499 TL

Özellikleri :

Samsung Galaxy Mini 2

İşletim Sistemi: ANDROİD 2.3 Gingerbeard - Android 4.1 Jelly bean destekliyor
CPU : Qualcomm MSM7227 800 mhz Adreno 200 - Arm 7 Tabanlı
Dahili Bellek: 4GB
RAM: 512 MB
SD Kart: MAX. 32 GB
Ekran:3.27"
Kamera:3.2MP - Flaş Yok

Turkcell Maxi Plus 5

İşletim Sistemi: ANDROİD 4.0 ice cream sandwich
CPU : Qualcomm® MSM7225A 800MHz - Arm 7 Tabanlı
Dahili Bellek: 4GB
RAM: 512 MB
SD Kart: MAX. 32 GB
Ekran:3.5"
Kamera:5MP - Flaş Yok

Özellikleri Bunlar Beyler. Turkcell Maxiplus 5 in kamerada , ekranda ve android sürümünde üstünlüğü var . android 4.0 olarak geliyor ama samsung galaxy mini 2 de android 4.1 destekliyor güncelleme geldi.
Ben Telefonu Oyun Oynamak, İnternete Girmek İçin Alıyorum . Samsung Galaxy Mini 2 Gta 3 , nova 3 , dead trigger gibi oyunları oynatabiliyor. Maxiplus 5 ' inkini bilmiyorum.

Oyun Oynamak İçin , İnternete Girmek için İşlemci olarak hangisi üstün maxiplus 5 mi mini 2 mi hangisini alıyim.

sertaczxgs

sertaczxgs

Üye
bence s3 al vodafonun kampanyasiyla eger illa kampanyayla alacaksan ama turkcell in kampanyasiyla alacam diyorsan s2 al derim

Kerim.

Kerim.

Üye
maxiplus 5 te iyi telefon.dead trigger'ı falan oynatıyor.mini2 oyuncak gibi ve ekranı çok soluk o yüzden mini2 benim hoşuma gitmedi.ben olsam maxiplus alırdım yada biraz daha bekleyip(para biriktirip) galaxy w falan alırdım:)

holymix

Üye
    Konu Sahibi
maxiplus 5 te iyi telefon.dead trigger'ı falan oynatıyor.mini2 oyuncak gibi ve ekranı çok soluk o yüzden mini2 benim hoşuma gitmedi.ben olsam maxiplus alırdım yada biraz daha bekleyip(para biriktirip) galaxy w falan alırdım:)

maxiplus 5 modern combat 3 oynatabilirmi yada aspalth 7 .
bide gta 3 veya nova 3 ü oynatıyormu maxiplus5

- - - Eklendi - - -

bence s3 al vodafonun kampanyasiyla eger illa kampanyayla alacaksan ama turkcell in kampanyasiyla alacam diyorsan s2 al derim

s3 alcaktım vodafoneden ama 8 ay vodafone'lu olmak lazımmış o yüzden alamadım. Şimdilik 500 Tl'lik bütçem var ilerleyen zamanlarda iyi bir telefon alıcam

Kerim.

Kerim.

Üye
maxiplus 5 modern combat 3 oynatabilirmi yada aspalth 7 .
bide gta 3 veya nova 3 ü oynatıyormu maxiplus5

- - - Eklendi - - -

s3 alcaktım vodafoneden ama 8 ay vodafone'lu olmak lazımmış o yüzden alamadım. Şimdilik 500 Tl'lik bütçem var ilerleyen zamanlarda iyi bir telefon alıcam

kesin bir sey diyemem.nova3u oynatmaz.asphalt kasabilir.mc3de kasabilir.ama emin degilim iste.kullanicisina sormak lazim

holymix

Üye
    Konu Sahibi
maxiplus 5 de oynayan yokmu bu oyunları

Symbianize

Symbianize

Üye
Arm 8mi var ?

- - - Eklendi - - -

Arm 8mi var ?

- - - Eklendi - - -

Arm 8mi var ?

cukuleaks

Üye
türkcell telefon alma bilindik bi marka al derim

-Emre

-Emre

Üye
oyundan zevk almak istiyorsaniz az daha koymaniz lazm ustune . yani wonder felan alin acede bile kasar o oyunlar cunku cpu kotu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt