Microsoft Bunu Yapacak Mi .?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Microsoft Bunu Yapacak Mi .?
Çinli bir sitesine göre Windows Phone 8 ile büyük oynamaya hazırlanan , kendi telefonunu yapmak için bu senenin başından beri çalışıyor.
China 'ın iddiasına göre , Çin'deki üretim ortaklarıyla yaklaşık 4 aydır beraber çalışıyor. Raporun diğer bir iddiası ise, 'un telefon tasarımını ve üretimini "başkalarının eline bırakmak istememesi". Siteye göre 'un bundaki amacı, "madde inde, tasarımda, hizmetlerde, yazılım ve donanım bütünleşmesinde denetim sahibi olmak".Bir yetkilisi, bu iddiaların doğru olup olmadığı konusunda yöneltilen bir soruya ise şu cevabı verdi: "Donanım ortaklarımıza büyük bir inancımız var ve Windows Phone 8'i onlarla beraber piyasaya getirmeye odaklanıyoruz." Şirketin bu açıklaması, iddiaları tam anlamıyla çürütmese de en azından kısa bir süre içerisinde markasını taşıyan bir cep görmeyeceğimizi onaylar gibi.Geçtiğimiz ayın başlarında bir hız testinin kayıtlarında ortaya çıkan " Surface Phone", şirket tarafından yalanlanmış, bir yetkili 'un "kendi cebini piyasaya sürmeyeceğini" söylemişti.

Alinti ..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
sürecekler ama,malesef.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benim duydugum haberlerde ms'in huawei ile nokianin wp8 cihazlarinin başarisiz olma ihtimaline karşi ikinci plan olarak hazirlik yapildigi yonunde.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
benim duydugum haberlerde ms'in huawei ile nokianin wp8 cihazlarinin başarisiz olma ihtimaline karşi ikinci plan olarak hazirlik yapildigi yonunde.

ms bile b planını hazırlamış ya Nokia başarısız olursa Nokia napacak abi :(

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
İnternetteki haberlere göre Microsoft, kendi markasını taşıyacak "Surface Phone" modeli için "Huawei" ve "Mediatek" ile birlikte çalışma yürütüyormuş. Telefonun gelecek yıl çıkması planlanıyormuş.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Android için Samsung neyse wp8 içinde Nokia o olacak.
Microsoft boşuna fantezi peşinde koşuyor gibime geldi :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
İnternetteki haberlere göre Microsoft, kendi markasını taşıyacak "Surface Phone" modeli için "Huawei" ve "Mediatek" ile birlikte çalışma yürütüyormuş. Telefonun gelecek yıl çıkması planlanıyormuş.

Nokia için çok kötü bu işte.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

tam aksine nokianin aklini başinda tutmasini saglar. Microsoftun asıl rahatsizligi nokianin wp yerine lumia ismini onplana cikartmasi.

E ne farkeder abi Lumia=WP zaten bu microsoftta tam rahatsız yahu eğer Nokia başarısız olmadan yaparsa bunu ağır karaktersizliktir yani ama yok Nokia ya bi tehditse dediğin gibi Nokia sürekli daha iyisini yapmaya zorlar.

esokmen

esokmen

Üye
Vallahi bilmiyorum da bu bizler için iyi haber

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Microsoft ta az çakal değil haa :) wp de nokia nin kral olacağını anladığı için htc yi reklam yüzü olarak gösteriyo , sonra tablet üretecek dedikoduları vardı şimdi de bu :) ama bi de onların tarafından düşünürsek adamlar haklı , yani nokia zaten extra özelliklerle önde, bi de ms nokia yi reklam yüzü yapsaydı htc ve samsung ile arası bozulacaktı :) rekabet olmayacaktı :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Microsoft ta az çakal değil haa :) wp de nokia nin kral olacağını anladığı için htc yi reklam yüzü olarak gösteriyo , sonra tablet üretecek dedikoduları vardı şimdi de bu :) ama bi de onların tarafından düşünürsek adamlar haklı , yani nokia zaten extra özelliklerle önde, bi de ms nokia yi reklam yüzü yapsaydı htc ve samsung ile arası bozulacaktı :) rekabet olmayacaktı :)

valla htc reklam yüzü ola dursada Nokia karşısında hiç şansı yok hele Nokia avrupada operatörlerle anlaşmışken htc fıs.. Wp de nokia nın rakibi yok ama ms olabilir o da zannetmiyorum en fazla orta seviye bir cihaz yaparlar.. Tablet dedikodusu derken Microsoft un bir tableti var ve yakında satışa çıkacak kardeşim.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

valla htc reklam yüzü ola dursada Nokia karşısında hiç şansı yok hele Nokia avrupada operatörlerle anlaşmışken htc fıs.. Wp de nokia nın rakibi yok ama ms olabilir o da zannetmiyorum en fazla orta seviye bir cihaz yaparlar.. Tablet dedikodusu derken Microsoft un bir tableti var ve yakında satışa çıkacak kardeşim.

ışte ben onu dedikodu da kaldı sanıyordum . Anlaşılan bi tarih bilgimi geliştirmem lazım

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ışte ben onu dedikodu da kaldı sanıyordum . Anlaşılan bi tarih bilgimi geliştirmem lazım

yok kardeşim üretiliyor biz burda anlatımını yaptık tanıtımın :) Microsoft un tableti Surface araştırabilirsin google dan :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ms surface rt tablet 26ekim'de 350$ fiyatla satişa cikiyor.

IVI-Elia

Üye

O fiyatla da rekabet edebilecek mi abi acaba :hmmm nexus 7 ile kindle fire ile falan burda gene 1000 tl yi görür o alet :vur

Tabletin 800$'lık core i5 li x86 versiyonu var.O ne kadar olur Türkiye'de düşünemiyorum.:hmmm

- - - Eklendi - - -

ms bile b planını hazırlamış ya Nokia başarısız olursa Nokia napacak abi :(

Bence Nokia o kadar da s.alak değildir.Kapalı kapılar arkasında MeeGO'yu temel lan yeni bir sistem geliştiriyordur.Ya da geliştirmeli.Bu durum (Microsoft'un kendi telefonunu üretmesi) şimdi olmazsa ileride olacak bence.İleride Microsoft Apple gibi her şeyi ben yapıcam derse Nokia ortada kalır.Bence Nokia orta ve uzun vade için MeeGO ve Symbian özelliklerini birleştirip.Yavaş yavaş üzerine bir şeyler eklese geleceğini garantiye almış olur.Yeni işletim sisteminin adını da ben koyayım.....:hmmm

Buldum "Rema OS" güzel isim.:alkis

Sonuçta her şey açık yapılmıyor ya.Onlar büyük şirket onlar bizden daha iyi biliyordur.Eğer dediğim gibi Microsoft Apple benzeri bir politika izlerse ben WP değil büyük ihtimalle Nokia kullanırdım.Gerçi duruma göre değişebilir.Ben Nokia'yı çok severim.:op:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...