bu durumu yasadiniz mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
bu durumu yasadiniz mi?
Ben bu sene liseye basladim ve cok guzel dostluklar edindim herneyse halamlar geldi bizim eve halamin kizi lise 2ye gidiyor bana sordu nasil iyimi lise falan filan haftaligimi sordu bende haftalik almiyorum gunluk 7.5 lira 2.5 idr yol parasi sen kac aliyorsun dedim haftalik 10 dedi o an benim icin hayat durdu kizin gozleri doluyordu zaten bunu derken ben ne diyyecegimi bilemedim cidden 5 saniye bi sessizlik oldu sonra hmm oylemi diyebildim sadece...

Mobilden yazdim kelime hatalari icin ozur dilerim

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Zor bir durum

x-scarface

x-scarface

Üye
doğrudur bunun örnekleri malesef çok. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun güzel kardeşim :(

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
Cok zor hemde

- - - Eklendi - - -

O gunden sonra dogru duzgun para harcamadim herhalde resmen alt ust oldum

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Cok zor hemde

- - - Eklendi - - -

O gunden sonra dogru duzgun para harcamadim herhalde resmen alt ust oldum
Herşey para değildir... ben para alıyordum da ne oluyordu. Hiç harcamıyordum her hafta sonu param birikmiş oluyordu. Bi sene içinde fena para biriktirdim böylece, harcamak şart değil...

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi

Herşey para değildir... ben para alıyordum da ne oluyordu. Hiç harcamıyordum her hafta sonu param birikmiş oluyordu. Bi sene içinde fena para biriktirdim böylece, harcamak şart değil...
arkadaş ortamında harcanıyor ya :/ hele öğle arası

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dostum cebinde parası olmadan bile gelenler vardı allah herkesin yardımcısı olsun.

abandonware

abandonware

Üye
lan ben haftalık bile almıyom ama bi' şikayetim de olmadı Allah'a şükür :) harçlıksızda işler tıkırında yani n'olcak..

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Hayatımda hiç babamdan veya birinden para istemedim hep zorla cebime koyarlar parayı :D ben de böyle birşeyim işte

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Zor..

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
aynı durum benim başımada gelmişti ama yakın bi arkadaşımdı aramızda akrabalık yoktu günlüğümü sordu söyledim neyse ben ona sordum 5 lira alıyorum haftalık dediğinde cebimden yaklaşık 100 lira çıkartıp vermiştim. hiç unutmuyorum :zzz:

время

время

Üye
kizin gozleri doluyordu zaten bunu derken

Bunu derken her halde kuzenin olduğu aklından çıkmıştı. Bu yazıyı yazmandaki amacı algılayamadım. Ben olsaydım kuzenim için yardımcı olurdum. Burada paylaşım yapman çok yanlış dostum ;)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
Bunu derken her halde kuzenin olduğu aklından çıkmıştı. Bu yazıyı yazmandaki amacı algılayamadım. Ben olsaydım kuzenim için yardımcı olurdum. Burada paylaşım yapman çok yanlış dostum ;)
ben bütün paramı arkadaşıma verdim diye bide dayak yemiştim pederden olsun gene olsa gene veririm paramı :D

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Ben yaşadım, kızın yerine ama. Anlıyorum parasızlığı, yaşadım çünkü .

aleranol

aleranol

Üye
benler hiç haftalık almadım desem yeridir. Bu yıl 10 oldum ama hala bi otobüs parasını birde fazladan 1lirayı alır çıkarım. Susuz kalınca harcarım birtek o 1lirayı da. Ama gitara gitceksem yada sinema filan söylerim gerekenin biraz fazlasını alır çıkarım. Yani bu haftalık insanı tedirgin ediyor. Dershaneye giderken 2 hafta aldım 20 lira falan insan uyuyamıyor yav yarın ne kadar harcaeım falan diye:ehe bence bu parayı kafaya takmamak gerek nasılsa gerekeni harcasan yeter.

время

время

Üye
Bizde yaşadık bu durumları. Ben liseye giderken hiç harçlık almıyordum. Okuldan para isterlerdi bayramda biriktirdiğim paralarla ödüyordum. Şimdi ise kendi paramı kendim kazanıyorum ayrıca okuyorum. Hayat zor arkadaşlar ben hep derim bakamıyacağın çocuğu yapma yazık olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt