yardım ediiin :(

Sponsorlu Bağlantılar

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
yardım ediiin :(
arkadaşlar ya ben bi kız arkadaşım ile mesajlaşıyordum numarası rehberimde yoktu whatsapptan mesajlaşıyordum telefona format attım o mesajlaşma silindi facesini de baya bi önceden kapatmış hiçbir şekilde ulaşamıyorum hattım turkcell aranan veya gelen aramaları nasıl görebiliriz internetten :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Whatsapp yükle sen kızın listesinde duruyorsundur dönerse senindir :)

• Beğen
Tepkiler: admiral23
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
bekliyorum ama 3 gündür mesaj atmıyo :( :ağlarım:

Jomolocco

Jomolocco

Üye
one ya omegle gibi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Whatsapp durumuna kızın adını yaz :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Listesinde görünmüyorsa yazdığı nasıl gelcek:)
Tahminimce iletilmez onun yazdığı,rehberini senk.ettiğinden başta rehberde olması lazım aynı kişininde,kendisininde:)

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Listesinde görünmüyorsa yazdığı nasıl gelcek:)
Tahminimce iletilmez onun yazdığı,rehberini senk.ettiğinden başta rehberde olması lazım aynı kişininde,kendisininde:)

Yok sadece onda numaram olması yeterli o mesaj atınca bende gözüküyor. Yeter ki whatsapp olsun.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
eğer onun rehberinde varsan mesaj attığında çıkar.

maxirabit

maxirabit

Üye

valla önceden de aynı durum Oldu da onda programı kurduğumdan sonra attı mesaj Oldu yani. Ama bunda 4 gün Oldu :ağlarım:

eğer onun rehberinde varsan mesaj attığında çıkar.
Rehberiniz de yoksa veya o kişi'nin rehberinde bulundurmuyorsa nasıl ulaşacak,hayır olmaz gibime geliyor:hmmm
Tamam siz mesaj atarsınız ama karşı tarafın whsında ekli olarak görünmüyorsanız ulaşmaz sadece konuşma penceresi açıp birşeyler yazmış olursunuz tek tıkta kalır çift olmaz.Yoksa yanlış mı biliyorum.
Birisi açıklasa daha iyi olacak:)

federico2424

federico2424

Üye
turkcelli ara ve deki, bana gecen ayki gõrusme listemi mailime gõndrirmisniz de ve bekle ok

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Rehberiniz de yoksa veya o kişi'nin rehberinde bulundurmuyorsa nasıl ulaşacak,hayır olmaz gibime geliyor:hmmm
Tamam siz mesaj atarsınız ama karşı tarafın whsında ekli olarak görünmüyorsanız ulaşmaz sadece konuşma penceresi açıp birşeyler yazmış olursunuz tek tıkta kalır çift olmaz.Yoksa yanlış mı biliyorum.
Birisi açıklasa daha iyi olacak:)

sana şöyle söyleyeyim cfw yaparken denemek için sürekli flaş atıyordum haliyle rehber siliniyordu ama whatsappı yükleyip açınca kız arkadaşım mesaj atınca msjlar geliyordu çünkü ben onun rehberinde vardım. Arkadaşın listesinde kız arkadaşı yok rehber silinmiş ama arkadaş kızın listesinde var daha önce konuştukları için eğer kızda format atmadıysa tabi :) yani kız arkadaşı mesaj atarsa onun whatsapında görünür:)

maxirabit

maxirabit

Üye

sana şöyle söyleyeyim cfw yaparken denemek için sürekli flaş atıyordum haliyle rehber siliniyordu ama whatsappı yükleyip açınca kız arkadaşım mesaj atınca msjlar geliyordu çünkü ben onun rehberinde vardım. Arkadaşın listesinde kız arkadaşı yok rehber silinmiş ama arkadaş kızın listesinde var daha önce konuştukları için eğer kızda format atmadıysa tabi :) yani kız arkadaşı mesaj atarsa onun whatsapında görünür:)
O zaman kısaca kız arkadaşı mesaj atmamış:)

plusnettr

plusnettr

Üye
Bir bardak SOĞUK SU yeterince yardımcı olur sanırım :ehe

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Whatsapp da karşı taraf yüklü olmadığı zaman da mesaj ulaşıyor arkadaşlar.Örneğin grup kurduğunuz zaman benim arkadaşım kendi listesindeki tanıdıklarını ve beni ekliyor ama o tanıdıkları bende ekli değil.Fakat ben onları yine de görebilirim ve mesajlaşabilirim.Bence dedikleri gibi bir whatsapp yükle :)

Üst Alt