Burun Kanaması[YARDIM]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rock_kaptan

Üye
    Konu Sahibi
Burun Kanaması[YARDIM]
Selam arkadaşlar, ben 15 yaşında öğrenciyim.
2 gün önce öğlen saat 1 gibi basket oynamaya gittim. Açık alan tabi. O günde hava çok sıcak ve kuru idi. Hiç rüzgar yoktu. 3-4 saat oynadım ve eve geldm. Tabi o gece yatarken bir anda sol burun deliğmden kan gelmeye başladi. Çok korktum. 2 dk sonra durdu kanama. Bugün yine aynı şey oldu. Fakat bugün basket oynamadm. Kanama burnumun içerisinden gelyor. Yarın doktora gideceğim. Korkuyorum.

Sizce damar çatlamş veya patlamş olablr mi? Önemli bir şey var mıdır?

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
benim 12 yaşından beri her yaz burun kanamam oluyordu pek korkulacak bişey olduğunu düşünmüyorum ama doktora görünmende fayda var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ben bir kere merdivenden düştüm o zaman kanadı hayatımda ilk defa çocuktum daha hiç kanamadı ondan sonra bir kere çok fena kafa yedim gözümden yaş gelmişti ama yine kanamamıştı :ehe ihmal etme bir doktora görün sorun çıkarabilir sen önlemini al.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
benim çok kanar hiçbir şey olmaz korkma boşuna doktora da gitme

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
benim çok kanar hiçbir şey olmaz korkma boşuna doktora da gitme

evet senin hep kanar bazı insanlarda olur bu güneşe çıkınca bile kanayanlar var. Ama arkadaşınki durup dururken olmaya başlamış doktora gitmesinde fayda var bir zarar yok.

rock_kaptan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bugün KBB ye gittim. Doktor dedi ki damarın çatlamış ve yaktı orayı sonra kan tahlili yaptm. Krem verdi. Çok önemli bşe değlmiş dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...