Nokia Firmware Editor ile neleri silmeliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Firmware Editor ile neleri silmeliyim?
CWF hazirlarken (603 icin hazirlamayi dusunuyorum) ROFS2-ROFS3-UDA ve varsa digerleri icinden NFE ile silinecek bilesenleri nasil belirleyebilirim. Yani NFE de listede cikan bilesenlerin hangileri ne ise yarar (geneli haricinde bazilari hakkinda bilgim yok), hangilerini silmeliyim / silmemeliyim gibi sorularima yardimci olabilir misiniz? Bununla ilgili rehber olabilecek bir kaynak var midir?

• Beğen
Tepkiler: anılbaran

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
Burada yazılımın içindeki dosyaların ne oldukları açıklanmış symbian^3 ile aynı diyebiliriz. http://www.maxicep.com/modifikasyon...-cfw-hazirlama-yeniden-duzenlendi-612848.html

Bana sorarsan udadan kullanılmayan programları uda apps cleaner programı ile silebilirsin. Nfe ile yazılımı açıp zil seslerini silebilirsiniz. Diğer yabancı dilleri silebilirsiniz.

Tesekkur ederim, bakiyorum hemen. Gereksiz ne varsa silip atmak istiyorum. Bunun icin bilesenleri bilmeliyim. E6ima cfw yapmistim 603e de yapmak istiyprum fakat bunda isi abartmak istiyorum :D

HakaN-06

HakaN-06

Üye
nfcleaner kullansana dostum?

Teom@n

Teom@n

Üye
    Konu Sahibi
nfcleaner kullansana dostum?

Dostum iyi guzel diyorsun, benim derdim programla / programlarla degil. Neleri silmeliyim / silmemeliyim. Bu konuda ayrinti lazim. Bilesenlerle ilgili bir rehber lazim. Ayrica bahsettigin programin linkini verebilirsen sevinirim.

HakaN-06

HakaN-06

Üye
gereksiz dilleri,bileşenleri(yardım,operatör menüsü,ovi store..vs),zil seslerini,temaları sil

- - - Eklendi - - -

www.maxicep.com/modifikasyon-genel-destek/anlatim-cfwniz-icin-rofslarda-bos-alan-olusturma-sadece-maxicepte-by-rambo_ft-642702.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt