Başkan röportaji

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Başkan röportaji

Abi bu ne ya başkan bu adam tarza bak hala ne diyor,sametin ödü kopmuş adam isterse aksi bisey desin altına yapacak resmen :D

Diyor ki alexi biz zor şartlar altında tuttuk diyor alex her sezon iyi oynadı iki gol krallığı var,

Hala tehdit ediyor herkesi sürekli önu yaparim bunu yaparım şunu açıklarım şike döneminde de aynı şey yer yerinden oynayacakti hani bu laflara inananlar var hala adam babamı satarım diyor fenerbahçe için bu ne arkadaş ya fenerbahçeye yakışmıyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adam fenerbahce aşığı halit ...:)
Türkiye de takimina bağlı böyle kaç tane başkan gördün hayatın da halit. :D
Işte taraftar bu yüzden aziz yıldırımı seviyor ...;)

Büyüksün başkan ...

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Artık fenerbahçeye zarar veriyor yeter aziz istifa

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Kimse fenerbahçeyi sevmiyor demiyor siz şu tarzı yakıştırıyorsaniz sorun yok.

Samete namusun şerefin varsa doğru konuş diyor,babamı satarım diyor ben kahvede bile konusmuyorum böyle.kolay mi o kelimeleri ağza almak o kadar kolay kaldı ki bu adam başkan yazık ali koçu nihat özdemiri hatirliyorum tarzına bakıyorum yazık koskoca fenerbahçe kime kalmış

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Ali hala büyük başkan diyor adam yüzünuze tükürse yarabbi şükür diyeceksiniz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
alakası yok ...
Adam lugatı sert halit . Ta ki konuşmalarına hak veriyorum ... Kimse fenerbahce den büyük değil . Herkes haddini bilecek ...
Aziz yıldırım da gider, aykutta gider , alex de gider ...
Kimse fenerbahcenin tapulu mali değil ...
Önemli olan fenerbahce klubüdür ...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi

Ne lugati ali böyle lugat mi var sokak ağzı sert olabilir ama seviye ayrı bisey

Bak şu söylediklerin hep söylenir her kulup için geçerli başkanda röportajda böyle diyor sebebi popülist yaklaşım amiyane tabirle gaz.

Kimse büyük değil yine yollasaydi alexi en azindan şu iki maçtan sonra iyilik mi yaptı şimdi fener mi önemli oldu zarar verdi bütün camiayı futbolcuyu antrenörü taraftarı baskı altına aldı yalan mı? Nerde kaldı takımın yararı olaya böyle bakin keşke dedikleri yaptıklarıyla uysa feneri onun kadar kimse yıpratmadı

greenmile

greenmile

Üye
kusura bakma Halit ama ciddi anlamda Aziz Yıldırım düşmanlığı yapıyorsun.:D Zaten sürekli başkanın soyadını kısıltmanla düşmanlığını açıkca vuruyorsun :)

Ne diyor başkan Fenerbahçe için 1 dakika bile düşünmem yeri gelirse diyor.Bu mu tehdit? Tabiki Samet'e soracak bana soracak hali yok ya? Üslubu sert mi evet sert.Neden sert? Kızar tabi sanki Alex zevkine gönderilmiş gibi yansıtılıyor herşey.Bu durumda sinirlenmemek mümkün mü? Adam o sinirle alexin diğer saygısızlıklarını bile söyledi.Ne diyor saha içindeki alexe bende kefilim diyor ama saha dışı apayrı.Bunları söyleyen yok. Bu kulübün başkanı var hocası var isterse tek başına takım olsun saygısı yoksa kelleyi keserler.Bu kadar çok Alex'i düşünen varsa alsın,üstüne kulübün tapusunu versinler.Bi de devre arasında ayaklarını sıcak suyla yıkasınlar.

Ancak Alex üzerinden Fenerbahçe yönetimine düşmanlıklarını kusmasınlar.Alex iyi adam ama bende artık gitmesini istiyorum.Çünkü avrupada böyle bir oyun mantığı artık yok süreç sancılı oldu. Ama Aziz Yıldırım düşmanları hep subjektif baktıkları için gerçeği göremiyor.

Bir futbolcu saha içinde iyi yada geçmişte iyiydi diye ona karışılmayacak mı? Saygı var mı yok mu ona bakarım saygısızsa bir futbolcu o iş orada biter.

Ama dediğimi tekrarlıyorum Alex'in gitmesine gönlü el vermeyenler varsa alsınlar takımlarına kulübün tapusunu üstüne yapsınlar,hocalarını göndersinler,takımı alex yapsın yöneticiliği alex yapsın devre arasında da ayağını yıkasınlar.Ayıptır yahu.Adamın söyledikleri videoda ortada o bile yanlış anlatılıyor millete.

Benim de düşman olduğum çok kişi var ama neyse onu söylerim arkadaş.Bir insanı sevmemem onun hakkında maksatlı konuşacağım anlamına gelmez.

Ortada bir suç vardır,bu suçun kaynağı Alextir yaptıkları bardağı taşırmıştır bunu göremeyenler çok açık ve net söylüyorum ki aslında ana hedefleri Aziz Yıldırım'dır.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Kisaltmayi açıklamayacağım artık öyle bisey olsa çıkar derim adama hakaret ediyorum diye kimden korkucam kaldiki bulunduğu konuma saygıdan y harfini koyuyordum aziz desem şık olmayacak saygısızlik olacak diye sürekli aynı şeyi diyorsun yok öyle bisey ha sevmiyorum adamı düşmancada ysklasirim sevmek zorunda değilim.

Hala alex öyle yaptı böyle yaptı diyorsun kimse adama masum demiyor ki objektif olun biraz fenerbahçe başkanına yakıştırmadim ben ve bu adam hep böyle,sen birine çıkıp namusun varsa doğruyu soyle dermisin birisi bana diyecek çok açık konusuyorum kavga çıkar kolay mi bu kadar birde adam başkan milyonlar dinliyor samet biraz cesursa paraya tamah etmiyorsa bırakır o görevi ama çok zor insanlar paraya değer veriyor

greenmile

greenmile

Üye
kısaltma kullanmak bir hakaret değil sadece tek aziz yıldırım için onu yapıyorsun bende o şekilde söylüyorum kaldı ki düşmanlıkta yapabilirsin bu sorun değil.

Samet'e o şekilde demesinin sebebi gerçekleri söylemesi için çünkü sametle alex taa brezilyadan dostlar ve bu alexin bu kulübe gelmeden öncesine dayanıyor alexinde kırılmasını istemeyecektir doğal olarak. lafları cımbızlayarak almayalım lütfen başkan küfür etmedi birşey yapmadı sadece gerçekleri söylemesi için bir telkinde bulundu.Zira başkanda biliyor sametle alexin arasının ne kadar iyi olduğunu.Başkan kızgın çünkü herkes Aziz Yıldırım'ı suçluyor halbuki iş öyle değil ve o kızgınlıkla karşısında basını görünce konuşuyor doğaçlama birşey.Küfür etse tamam diyeceğim eyvallah.

Bak sende Alex masum değil diyorsun o zaman yönetim ve teknik ekibin aldığı bu kararı saygıyla karşılamayıp neden günlerce ortalık yangın yerine çevriliyor? Her futbolcu gelir gider,getirirken kimseye sormadılarsa hatasını görüp yol verdiklerinde de bu kadar büyük olay çıkmamalı.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
kısaltma kullanmak bir hakaret değil sadece tek aziz yıldırım için onu yapıyorsun bende o şekilde söylüyorum kaldı ki düşmanlıkta yapabilirsin bu sorun değil.

Samet'e o şekilde demesinin sebebi gerçekleri söylemesi için çünkü sametle alex taa brezilyadan dostlar ve bu alexin bu kulübe gelmeden öncesine dayanıyor alexinde kırılmasını istemeyecektir doğal olarak. lafları cımbızlayarak almayalım lütfen başkan küfür etmedi birşey yapmadı sadece gerçekleri söylemesi için bir telkinde bulundu.Zira başkanda biliyor sametle alexin arasının ne kadar iyi olduğunu.Başkan kızgın çünkü herkes Aziz Yıldırım'ı suçluyor halbuki iş öyle değil ve o kızgınlıkla karşısında basını görünce konuşuyor doğaçlama birşey.Küfür etse tamam diyeceğim eyvallah.

Bak sende Alex masum değil diyorsun o zaman yönetim ve teknik ekibin aldığı bu kararı saygıyla karşılamayıp neden günlerce ortalık yangın yerine çevriliyor? Her futbolcu gelir gider,getirirken kimseye sormadılarsa hatasını görüp yol verdiklerinde de bu kadar büyük olay çıkmamalı.

Diğer konuyu geçtim herkes farklı düşünür

Ama kisaltmaya gelirsek ben mobil olduğumda yazmak zor geldiği için q7 derim aykut derim alex derim fatih t derim ama fikret demem mesela dün konu adını değistim sırf öyle olmadığıni anla diye, bilinçli yaptığım bisey değil çok açıkladım yine diyorum yok hacı bak zaten olsa öyle ben derim var diye gülerim ben eleştiri yaparim yüklenirim hata yaparim ama öyle bel altı vurmam düşman dahi olsa nefret dahi etsem farketmez

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Adam fenerbahce aşığı halit ...:)
Türkiye de takimina bağlı böyle kaç tane başkan gördün hayatın da halit. :D
Işte taraftar bu yüzden aziz yıldırımı seviyor ...;)

Büyüksün başkan ...

Ben sevmiyorum :( hatta 2009da da şadan kalkavanın gelmesini çok istiyodum ama olmadı malesef

hidayet02

hidayet02

Üye
Samet'ten Tercüman Değilde İyi Noter Olur:D

Aziz Yıldırım: Doğrumu Samet?
Samet: Tabii Doğru Başkanım:D

Tam Bir Komedi:D

Ahanda Şakir ve Abbas:D

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Ali her fenerli sizin gibi düşünmüyor en sevdiğim yorumda şu oldu aziz y ilgili bir fenerli arkadaş diyor ki saatlerce çağlayanda bekledik sabahladik eylem yaptık hemde senin suçlu olduğunu bile bile sen ne yaptın bizi ezdin geçtin.

Artık aziz yıldirimin işi zor ama devre arası bir transfer yapar bir kac rakam söyler hemen tav olursunuz gözünüzü para bürümüş$$$

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Bize ne paralardan ... Bizim cebimize mi giriyor ..
Ben takıma verdiği katkıya bakarim ...

m542tf

m542tf

Üye

sen bir kulüp başkanı olarak çıkıp el kol hareketleri yapıp yanınada samet ve aykutu alıp o tarz bir açıklama yapamazsız aziz başkan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt