İstifa açıklaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
İstifa açıklaması

Kulübün resmi sitesinden şu açıklama yapıldı:
Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'ın bugün sabah saatlerinde Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ile istifa içerikli bir görüşme yaptığı üzerine spekülatif ve tamamen asılsız haberler yer almaktadır.

Başkanımız, bazı yöneticilerimizle birlikte daha önceden planlanan projeler çerçevesinde kulübümüzde bir takım görüşmeler sürdürmektedir; iddiaların aksine bugün Sayın Hocamızla herhangi bir görüşme yapmamıştır.

Bu tip asılsız ve itibarsızlaştırma yönelimli haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Off off ...!

haltie

haltie

Üye
Eminim aykut bırakmak istiyordur üzerinde çok büyük bir baskı var yerinde olmak istemem aslında zor gibi gozuksede önünde çok aşılmaz dağlar yok eğer iki maçta önemli sonuçlar alırsa hem aziz hem aykut biraz zaman kazanır

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
alexi gönderdi şimdi btüün yük omuzlarında 1 2 başarısız sonuçtan sonra onada yol verilir

haltie

haltie

Üye
Alex yaptığı açıklamada istifasını sundu diyor benim tahminimde o yönde zaten akıllı düşünen herkes bilir böyle bisey olduğunu

Ama aykutun işi çok zor artık aziz y ben gidene kadar aykut burada olacak dedi aykut hoca stat yansa taraftar resmini yaksa küfür etse maça gelmese oyuncular dayak yese sen gitmek istesende ordasin bir süre daha çünkü ne taraftarın ne futbolcunun ne senin ne yönetimin ne camianın isteklerinin bir önemi yok önemli olan aziz y istedikleri;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Aykutun kritik haftası eğerki beşiktaş ve avrupa karşılaşmasında başarı elde edemezse taraftar için biter ama Halit'in dediği gibi Aziz Yıldırım'ın için bitmedikçe problem yok

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aziz yıldırım in t shirt ini yakan taraftar kesinlikle fenerbahce taraftarı değildir halit ...
Onların amacı kaos çıkarmak . Rakip takım taraftarlarından biridir kesin ...

haltie

haltie

Üye
Kaos çıkmış zaten ali bir gs li bir bjkli alexin evinin önüne fb forması giyip pankart yakacak değil çoğu yerde çoğu fenerli isyan ediyor taraftar marş yapmış sana bunu yapanlar hesap verecek diye sen ne diyorsun

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kaos çıkmış zaten ali bir gs li bir bjkli alexin evinin önüne fb forması giyip pankart yakacak değil çoğu yerde çoğu fenerli isyan ediyor taraftar marş yapmış sana bunu yapanlar hesap verecek diye sen ne diyorsun

facebookta fenerli arkadaşlarımda aykut ve yıldırıma isyan ediyor yani provakasyon yok hepsi fenerli taraftarlar herkes sizin gibi düşünmüyor.

haltie

haltie

Üye
Yav hala rakip takım taraftari yapmıştır diyor :D adamlar sabaha kadar bekledi orda agladilar adam çocuğunu almış gelmiş oraya aziz yıldirima laf gelmesinde stat yansın efsane gitsin takım başarısiz olsun adı sikeye karşsin aman aziz y bisey olmasın takım adı değissin azizspor iyi

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aziz yıldırım in fenerbahçeye yaptıkları, türk futboluna kazandırdıkları ortada ...

Hiç bir fenerbahçeli onun t shirt ini asla yakmaz ... Yaptıklarına saygı duyar çünkü ...
Fenerbahce taraftarının yapacağı birşey değil bu ...

Provakâsyon amaçlı birşey o ...

haltie

haltie

Üye
Ne kazandırdı türk futboluna havuz sistemi mi yayın gelirleri mi yine bunu mu diyeceksiniz, kalsın başınızda vallahi istiyorum artık 80 yaşına kadar otursun orda, kıskançlık olsa uefa kazanan galatasaray kiskanilir kaos yaratılmak istense son şampiyon galatasaraya yuklenilir, sıkıntı fenerbahçe değil bu adam türk futboluna hiç bir yarar vermedi sadece düşmanlik aşıladı.

Adam o koltukta kalmak için kimleri tasfiye etti fenerbahçe kimleri kaybetti bunları görmüyorsaniz siz başkanı fenere tercih ediyorsunuz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Halit , harbiden pes ... Aziz yıldırım türk futbolunu ne kazandı bile diyebiliyorsan, konuşmanın hiç anlamı yok .:)

Tamam sen haklısın ...

.Murat.

.Murat.

Üye
en büyük zararı aziz yıldırım veriyor siz hala yaptıkları ortada diyorsunuz
konu ile alakası yok ama başbakanıda kimse beğenmez ama yaptıkları everesti aşar
tesismiş yayın geliriymiş bilmem neymiş bunlar önemli değil taraftar olarak fenerin bu halde olmasını
içinize sindirebiliyorsanız söz yok başka
aziz yıldırım döneminde nerde avrupa başarısı sadece türkiye içinmi oynuyor fenerbahçe
3 büyük klüp var avrupada rezilliğimiz ortada

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
haltie

haltie

Üye
Halit , harbiden pes ... Aziz yıldırım türk futbolunu ne kazandı bile diyebiliyorsan, konuşmanın hiç anlamı yok .:)

Tamam sen haklısın ...

Ne kazandırdı ya bana de hele ne yapmış türk futboluna kaldi ki türk futbolunun hali ortada yapmis haliyse yapmasin siz söylenene inanıyorsunuz sadece para gücü var diye odunuz kopuyor gidecek diye merak etmeyin fenerbahçe güçlü gelen iyi olur daha yararli olur her şeyi geçtim sen nasıl yararli diyorsun bu adam hakkinda davaları bilmiyoruz sanki nasıl bir adam olduğunu bilmiyoruz bu adam modern mafya daha açık şekli yok bunu herkes biliyor

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Halit kafanda ki aziz yıldırım düşmanlığını ne zaman bırakırsın o zaman doğruları görürsün ...
O yüzden aziz yıldırım hakkında mantıklı ve olumlu şeyleri senden duymamız çok güç ...

Niye aziz yıldırım benim babamın oğlu mu, benim kanım canım mi? Ben ne görüyorsam, neler kazandırmış benim takımıma ben ona bakıyorum ...

haltie

haltie

Üye
soyle hadi ne yararı oldu,Fenere yararı olmuştur türk futboluna zarar vermiştir türk futboluna yarar sağladı demeyin.

Peki mahkeme sonucunda nihai karar verilip bütün yaptıkları karara baglanirsa ne olacak, fbye verdiği zarar ne olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt