Anılarla Alex de Souza

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Anılarla Alex de Souza
[h=2]

Fenerbahçe'de ve Türkiye'de bir devre damgasını vuran, eşsiz futbolu ve karakteriyle herkesin büyük saygı duyduğu Alex de Souza ile yaşadığınız mutlulukları alttaki yorum kutusunda paylaşın[/h]

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Seni hiç unutmayacağız büyük kaptan ...
Senin gibisi gelmedi, gelmeyecekte ...

Seni seviyoruz kral ...

lolaman

lolaman

Üye
2-2 biten Galatasaray maçıydı.Yenemedik ama sahada attığı o gol beni uçurdu adeta.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
hiç kimseden çekmedi bu galatasaray senden çektiği kadar elveda güzel insan

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gökhan alex ölmedi kardeşim ya :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Aynen kardeşim ...
Alex attı 3 oldu diyemeyeceğiz artık ...

lolaman

lolaman

Üye
Aynen kardeşim ...
Alex attı 3 oldu diyemeyeceğiz artık ...
Veya Alex topun başında veya DE SOUZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEX diyemeyeceğiz 10 numara kim olacak acaba emre belözoğlu gitmeseydi 10 numara olurmuydu ya?Onun yerine Selçuk Şahini oynatır ama aykut hoca!

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
10 numara aramaz bence artık takımda 10 numarayı taşıyabilecek bi adam yok

lolaman

lolaman

Üye
10 numara aramaz bence artık takımda 10 numarayı taşıyabilecek bi adam yok
Belki kuyta verebilir yada meirelese ama bence vermesin en az 2 sezon geçmesi lazım hemen onun yerine adam bulmak onu çok üzer.

haltie

haltie

Üye
O kulüpteki en aklı başında en sportmen en birleştirici adamdı hiç zannetmiyorum ki 3 büyük takım tarafından bu kadar sevilmiş saygı duyulmuş bir oyuncu olsun. Ve bu oyuncu ezeli rakiplerin en çok canını yakan isimdi.Bence cok ayıp edildi bu kulüpte selçuğa bekire yer bulan oynayan aykut yönetim alexe yer bulamadi, alex hata yaptı ama aykut aziz y daha çok hata yaptı.

Dün telegolde iki eski yönetici bir ani paylaşti, aziz yıldirim yeni yönetime girdiğinde lefterin fotoğrafini görmüş bu kim demiş, bilmek zorunda mı degil mi bilemeyiz ama kulup değerlerine nasıl baktığını görmüş oluyoruz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Beşiktaşa en çok golü o attı ama en sevdiğim fenerli futbolcuydu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...