Arkadaşlar bana büyle bi mesaj geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bana büyle bi mesaj geldi
350428452225740 IMEI NUMARASI KLONLANMISTIR, CIHAZ 30 GUN ICINDE KAPATILACAKTIR, SATIN ALDIGINIZ YERE BASVURUNUZ diyo ama ımeıler bir birine uymuyor ya yardım edin benim telefonumun ımeı kapanacak mı :(

AHMED...

AHMED...

Üye
evet kardeşim telefonun imesı klonlan mis yapacak birşey yok birileri hırsızlık yapıyor cezasını mal sahibi çekiyor her hangi bir operatör bayisine git imei klonlandi de sana bir forum verecekler onu doldur tek bir numaraya kullanıma açıyorlar oyalanma fazla sürekli kullandığın bir telefonsa hemen yaptır klonlama başvurusunu

- - - Eklendi - - -

şimdi mesajda yazan imei telefonunla uymuyorsa kullandığın telefon kapanmaz o imei numarası hangi telefonunsa o kapanır benim 5310 vardı imeisi klonlandi üzerime kayıtlı 3 tane numara vardı 3unede gelmişti o mesaj

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
evet kardeşim telefonun imesı klonlan mis yapacak birşey yok birileri hırsızlık yapıyor cezasını mal sahibi çekiyor her hangi bir operatör bayisine git imei klonlandi de sana bir forum verecekler onu doldur tek bir numaraya kullanıma açıyorlar oyalanma fazla sürekli kullandığın bir telefonsa hemen yaptır klonlama başvurusunu

- - - Eklendi - - -

şimdi mesajda yazan imei telefonunla uymuyorsa kullandığın telefon kapanmaz o imei numarası hangi telefonunsa o kapanır benim 5310 vardı imeisi klonlandi üzerime kayıtlı 3 tane numara vardı 3unede gelmişti o mesaj

Ama kardeşim ımeı ler bir birini tutmuyorlar
kapanmaz dimi

AHMED...

AHMED...

Üye
tamam kardeşim imeiler tutmuyorsa o imei hangi telefonda ise o kapanır sana dedim ya benim üzerimde 3 tane hat var 3u de farklı telefonlarda hepsine aynı mesaj gelmişti 30 gün sonunda o telefona ait imei kapandı yani telefon bende gittim tek bir numara için açtırdım tekrardan

- - - Eklendi - - -

yani anlayacağın mesaj gelen telefonla imei tutmuyorsa korkma o telefon kapanmaz

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeşim imeiler tutmuyorsa o imei hangi telefonda ise o kapanır sana dedim ya benim üzerimde 3 tane hat var 3u de farklı telefonlarda hepsine aynı mesaj gelmişti 30 gün sonunda o telefona ait imei kapandı yani telefon bende gittim tek bir numara için açtırdım tekrardan

- - - Eklendi - - -

yani anlayacağın mesaj gelen telefonla imei tutmuyorsa korkma o telefon kapanmaz

Saol ALLAH razı olsun senden çok :tşk:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
imei no tutmuyorsa sorun yok rahat ol.

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
ımeı numaraları tutmuyorsa kafana takma 1 sey olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...