Htc sensetive xe hakkında?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Htc sensetive xe hakkında?
Arkadaşlar herkese merhaba.ben daha önce hep nokia kullandım (n gage classic-6630-5800) ve artik android e geçmeye karar werdim htc ıle. Kafamda incrible s wardı fakat artık eskidi dediler bend sensetion xe ye niyetlendim. Bu telefon nasıl sizce?bu arada ben telfnda oyun mesaj uygulama internet gibi özelliklerin hepsini birden kullanan biriyim . Bu telefonun ram vs yeterli mi sizce ? Uygulama desteği fazla mi ? Şarjı ne kadar gider ? Kullanıcıları ve bilgi sahibi arkadaşlar beni hem htc hem bu model hakkında bilgilendirir ise çok sevinirim

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
donanım şu an için yeterli. ama one s yada one x daha iyi bir seçim. ancak şarj konusu sıkıntılı biraz.

seko2201

seko2201

Üye
ben uzun süredir kullanıyorum kardeşim rahat ol alabılırsın güzel ve rahat hızlı telefon için rahat olsun şarjı benımkı ıyı gıdıyor 2 gun çok rahat.AL DERİM

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama desteği açısından nasıl peki arkadaşlar?ve işletim sistemini dgştreblyrz dglmi dgr htc lerdki gbi isteğmze gre windows phone gbi:) arkadaşlar sorularımı cehaletme wern çunku ben android hakknda gerçekten bilgi sahibi dglm:)

- - - Eklendi - - -

bu arada one s yada x alacak kadar param yok sensetiwe xe 1300tl falanms o parayı zor brktryrm:)

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
uygulama desteği zaten tüm android telefonlarda aynıdır. hepsini açar. ha ilerde bazı oyunlara donanımı yetersiz gelebilir o kadar.

o işletim sistemi değiştirme olayı normalde windows mobile olan cihazlara android yüklenmesiyle oluyor. yani bizim cihazlarımızda ve sensation'da şu an olmaz.
ama rom yükleyebilir ve emulatorler kullanabilirsiniz.

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
rom dediğiniz tam olarak nedir peki? Garantiyi bozar mı?geri dönuşumu war mıdır?

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
rom, sistemin kişiselleştirilmiş hali. daha doğrusu bu custom rom. garantiyi bozar, ama geri dönüşüde var.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
bu arada one s yada x alacak kadar param yok sensetiwe xe 1300tl falanms o parayı zor brktryrm:)

Şu an sahibindende htc one x 1300 tl civarı çoğu yurtdışı ama garantisi var çoğunun..

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
bu gun baktım androıd 2.3 dyodu teknosada wersıyon yukseltilmiyor mu weya guncelleme gelmiyormu arkadaslar sensetion xe nin androidine?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bu gun baktım androıd 2.3 dyodu teknosada wersıyon yukseltilmiyor mu weya guncelleme gelmiyormu arkadaslar sensetion xe nin androidine?
eğer güncelleme olsaydı hakkında kısmındaki yazılım güncelleme bölümünde görürdünüz. teknosa'lık bir durum değil bu.

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye

Geliyor 4.0.3 oluyor bildiğim kadarıyla..

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Yani android wersiyonunu guncelleyebiliyormuyuz guncelleyemiyormuyuz arkadaşlar android we htc ,sensetive xe dn waz mı geçtı?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Yani android wersiyonunu guncelleyebiliyormuyuz guncelleyemiyormuyuz arkadaşlar android we htc ,sensetive xe dn waz mı geçtı?
Güncelleyebilirsiniz. Zaten Android'din vazgeçme gibi bir şansı yok HTC'nin var oda henüz vazgeçmedi.

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Yani yeni gelen android wersiyonları sensetive xe içnd geçerli?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Anlatamadım galiba cihazınızın ayarlarında en altta bulunan hakkında sekmesinde güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Eğer varsa güncellenecektir zaten. Eğer cihaz yurtdışı vs. ise güncelleme almayabilir.

abandonware

abandonware

Üye
çok fazla soru kafanı kurcukluyor gibi fakat sensation xe almak şu an için oldukça mantıklı bir fikir.. sensation xe alanında yeterince hızlı ve fiyat/perf. lideri bir telefon :good: biraz maxicep'te takılırsanda android ve telefonlar hakkında tonlarca bilgi edinebilirsin zaten :good:

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten uzun suredr maxicepteym ama okuyucuyum dneblr :) bird senelerce symbian dan snra androide geçecek olunca insan iyice araştrıp kafasndaki soru işaretlerni gidermek istiyor:) sensetion xe gerçekten çok hoş :) peki android içn çkan oyunların çoğunu oynayblrmyz?kasma donma yapar mı? Uygulama desteği one x kadar sağlam dye duydum doğrumudur?

- - - Eklendi - - -

Ben zaten uzun suredr maxicepteym ama okuyucuyum dneblr :) bird senelerce symbian dan snra androide geçecek olunca insan iyice araştrıp kafasndaki soru işaretlerni gidermek istiyor:) sensetion xe gerçekten çok hoş :) peki android içn çkan oyunların çoğunu oynayblrmyz?kasma donma yapar mı? Uygulama desteği one x kadar sağlam dye duydum doğrumudur?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici

- - - Eklendi - - -

donanımı yeterli, uygulama desteği iyi.

cres557

cres557

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkur ederim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt