CFW ile Nokia Suite Bağlantı Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
roskie

roskie

Üye
    Konu Sahibi
CFW ile Nokia Suite Bağlantı Problemi
Arkadaşlar Nokia X6 telefonuma bugun itibari ile Symbian Anna v7.9 yazılımını kurdum CFW olarak. Herşey normal gitti CFW de güzel çalışıyor bir problem olmadan. Ancak şöyle bir sorunum var. Nokia Suite'im telefonumu görmüyor ne Bluetooth yolu ile ne de Kablolu Bağlantı ile değişen birşey yok. Rehberimi vs. geri yüklemem lazım telefona hard format attık çünkü. Nasıl bağlanabilirm Nokia Suite'e veya Rehberi almamın başka bir yolu var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi pazarlar.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
CFW'de problem var bence :hmmm

roskie

roskie

Üye
    Konu Sahibi
symbiantweet adreesinden indirdim cfw'yi. çok da kullanılan bir site. yüksek down miktarı var. böyle bir geri dönüş şimdiye kadar yapılmamış gibi görünüyor. google'da ve yabancı forumlarda çok araştırdım ama bulamadım herhangi birşey açıkcası. pc'ye taktığımda pc tanıyor telefonu ancak bir tek nokia suite ile çalıştıramadım gitti ne bluetooth ne de kablo :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Tuhaf :hmmm Ben de CFW yaparım hata olsa bile böyle bir durumla karşılaşmadım.

roskie

roskie

Üye
    Konu Sahibi
Tuhaf :hmmm Ben de CFW yaparım hata olsa bile böyle bir durumla karşılaşmadım.

cfw'yi Jaf ile bu forumda anlatıldığı gibi yaptım. ancak gösterilen ispanyolca video'da sanırım phoenix'le yapıyorlardı sadece. phoenix'le sadece ofw yapılabildiğini okumuştum o yuzden tam olarak burdaki gibi yaptım. connection cable driverlar'ını maxicepcom'da anlatıldığı gibi silip tekrar jaf'la beraber indirdiklerimi kurdum çakışma olmasın diye. acaba problem nerdedir ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
cfw'yi Jaf ile bu forumda anlatıldığı gibi yaptım. ancak gösterilen ispanyolca video'da sanırım phoenix'le yapıyorlardı sadece. phoenix'le sadece ofw yapılabildiğini okumuştum o yuzden tam olarak burdaki gibi yaptım. connection cable driverlar'ını maxicepcom'da anlatıldığı gibi silip tekrar jaf'la beraber indirdiklerimi kurdum çakışma olmasın diye. acaba problem nerdedir ?

Bilemiyorum :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt