Yerli Barcelona!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Yerli Barcelona!

Spor Toto Süper Lig'de 5. hafta geride kalırken Galatasaray, yenilgisiz liderliğini sürdürüyor. Sarı-kırmızılı ekip ligin henüz 5. haftasında çift haneli puanlara ulaşırken en yakın takipçisi Kasımpaşa ve Fenerbahçe'ye de 4 puan fark atmayı başardı.
Kurulan kadro ve oynanan futbolla dikkat çeken Galatasaray bir yandan Süper Lig bir yandan da Şampiyonlar Ligi'nde mücadele verirken Fatih Terim'in takıma oynattığı 'pasa dayalı, ayağa futbol' istatistiklere de yansımaya başladı.
Ligin 5. haftasında ortaya çıkan sonuçlara göre G.Saray haftanın en çok isabetli pas yapan takımı olurken 3-0 kazandığı Akhisar Belediyespor maçında 507 pasın 439'unda isabeti tutturmayı başardı. Bu 439 pasın 2 tanesini asist olarak değerlendiren son şampiyon isabetli pas oranını %87 yaparak diğer takımların önüne geçmeyi başardı.

Takım olarak pas yüzdesini oldukça yüksek tutan Galatasaray'da başarılı oyuncusu Selçuk İnan da haftanın en çok isabetli pas yapan orta sahası olmayı başardı. Akhisar karşısında yaptığı 68 pasın 61'inde isabet tutturan Selçuk zirveyi Ordusporlu Nizamettin ile paylaştı.

Haftayı lider kapatan Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz da istatistiklerde kendisine yer bulmayı başardı. Milli oyuncu 2 gol 1 assist ile tamamladığı Akhisar Bld. maçında kaleye gönderiği şut sayısında %100 başarı sağladı. Maç boyunca rakip kaleye 4 defa şut çıkaran Burak, 4'ünde de kaleyi bulma başarısı gösterirken bu şutlardan iki tanesinde de ağları sarstı.

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn, India ve .Murat.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Akhisar maçında ki istatistikler mi belirliyor bunu :D
Şişir medya şişir . :ehe

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
esokmen

esokmen

Üye
Galatasaray aşkı bambaşka

ssercan

Üye
Akhisar maçındaki istatistikler degil gecen sezondan itibaren oynadığımız futbol belirliyor Alicim :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ne geçen senesi yahu ...
Akhisar maçı istatistiklerinden yola çıkarak söyleniyo bu şişirmeler ... :)

Başlıkta harbiden çok komik . :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
türkiyenin en iyi futbol oynayan takımıyız aldıgımız puanlarda gösteriyor diğer ülkelerden övgülerle bahsediyolar bazı arkadaşlar nedense bunu kabüllenemiyorlar bi türlü :hmmm

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İlk 5 hafta çok şanslı galibiyetler aldı galatasaray ...
Ben galatasaray in şu 5 hafta iyi oynadığına asla inanmıyorum ...
Medya çok fazla şişiriyor galatasarayı ...
Şahsi düşüncem ...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İlk 5 hafta çok şanslı galibiyetler aldı galatasaray ...
Ben galatasaray in şu 5 hafta iyi oynadığına asla inanmıyorum ...
Medya çok fazla şişiriyor galatasarayı ...
Şahsi düşüncem ...

Bencede Kendi Düşüncen..

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
spor yorumcuları bile diyor galatasaray türkiye liginin en iyi futbol oynayan takımı diye bize laf düşmez heralde futbolun içinden gelen adamlar söylüyor

ssercan

Üye
Ali kiskanma kardes kiskanma. Sen once kendi takımının senelerdir top oynamadan bala kazandığı maclara objektif ol sonra gel bizim takım hakkında yorum yap. Cok fanatik gereksiz yorumlar bunlar. Taraflı tarafsız herkesin takdir ettigi bı takimi sen beğenmiyorsan sorun sendedir :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Allah aşkına neyin takdiri yahu ...
Beşiktaş maçında bireysel hatalar , bursa maçında bireysel hatalar, akhisar maçında vahiş bireysel hatalar neticesinde kazanılan maçlar var ...
Aman aman top oynadığınız tek maç yok şu ana kadar ... Akhisar maçı da dahil buna ....

Galatasaray geçen sene çok daha iyiydi ... Bu bir gerçek .../B]

haltie

haltie

Üye
Şuna inanırım kazanan daima haklıdır,o yüzden galatasaray uzun bir aradan sonra çok iyi durumda övgüleri hakediyor, hem teknik olarak hemde yönetimsel acidan en iyi durumdaki kulüp

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Şuna inanırım kazanan daima haklıdır,o yüzden galatasaray uzun bir aradan sonra çok iyi durumda övgüleri hakediyor, hem teknik olarak hemde yönetimsel acidan en iyi durumdaki kulüp

abi sen başka bişey diyosun ali abi başka bişey :hmmm bencede uzun bir araadn sonra iyi futbol oynamaya başladık

haltie

haltie

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kingmortall
jackalmami

jackalmami

Üye

Aman aman top oynadığınız tek maç yok şu ana kadar ... /B]

manchester ?

Bende katılıyorum ama o kadarda değil. Tamam başlık saçma. Zaten bu başlıklar, müşteri çekmek için. Fazla takılmamak lazım bunlara. Geçen sene biraz daha iyiydik, o da doğru. Fakat ligin başında bu kadar iyi değildik. Bu da bir gelişmedir...
Kötü de oynasak, iyi de oynasak geçen senenin başından beri türkiyenin en iyi 'takımı' galatasaraydır. Buna kimse birşey diyemez. E o zaman ligin barcelona'sı da biz oluyoruz. :ehe

ssercan

Üye
Adamları hataya zorlayan kim Ali ? Sen onu soyle once bana ? Adamlar durduk yere mı hata yapıyorlar ? Onde basıyoruz pres yapıyoruz ondan hatalar geliyor. Süper finalde Fener'e bile kac kere hata yaptırdık savunmasında. Çıkar bence su gözlüklerini artık ;)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Taraf falan değilim ...
Niye fenerbahçeyi de eleştiriyorum en ağır şekilde ... Gördüklerimi söylüyorum ...

Galatasaray in şu 5 hafta da biri bana attığı organize gol söyleyin ... Hani yerli barcelona diyor ya ...
Bi vasat akhisar maçında 400 küsür pas yapmış yok yerli barcelona bilmem ne ... Yok artık ...

Medya çok fazla şişiriyor ...

ssercan

Üye
Barcelona yakıştırması sadece bu sene degil gecen senede yakistirildi.
Feneri nasıl eleştiriyorsun Allah askına. Trabzon karşısında bile iyi oynadık diyorsun. Biz de izledik o macı. Gecen 5 haftada nasıl rezil bı top oynadıysa aynisini oynadı o mactada.

Fener 17de 16 yaptığında bile bu yakistirilma yapılmıyorsa Galatasaray kaliteli isler yapıyor ki yakistiriliyor.

• Beğen
Tepkiler: India
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Soruma cevap alamadım sercan ...
Çok iyi oynadığını iddaa ettigin takımın bu sene organize attığı bir golü söyler misin bana?

ssercan

Üye
Organize yapılan ataklar golle sonuçlanmamış olsa bile sonuçta biz yine de birşeyler ortaya koyuyoruz. Kaldı ki güzel top iyi oyun sadece organize atakların golle sonuçlanması demek degil. 5 haftada dise dokunur organize gol olmasada attığımız 15 gol var ortada. Bu gollerime sadece rakip takım hatası olarak değerlendirmek büyük fanatikliktir. Rakibi hataya zorlayan karsı ekiptir. Kimse durduk yere hata yapmaz. Aynı süper finalde Fener'in baskımız sonucu yaptıgı hatalar gibi. Sen bunları görmezlikten geliyorsan daha konuşmaya gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt