Ağrı Merkez Efektli Çarşı Çekimim (Tek foto 4 MB)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ağrı Merkez Efektli Çarşı Çekimim (Tek foto 4 MB)
Görüntünün boyutu büyük olduğu için direkt görüntüleyebilmeniz için link veriyorum:

Bu görüntüyü Camera360 adlı android uygulamasını denemek için çekmiştim. Öyle poz ayarlaması yapmadım, telefonu çıkarıp programı açtığım gibi çektim :)

x-scarface

x-scarface

Üye
furkan burası çarşımı :s

bagerx

Üye

titanic bilardo salonu :kop2:

neye gülüyon kardeş beğenemedin mi

- - - Eklendi - - -

Görüntünün boyutu büyük olduğu için direkt görüntüleyebilmeniz için link veriyorum:

Bu görüntüyü Camera360 adlı android uygulamasını denemek için çekmiştim. Öyle poz ayarlaması yapmadım, telefonu çıkarıp programı açtığım gibi çektim :)

furkan mobilde link çalışmıyor hepsini yapıştır

x-scarface

x-scarface

Üye
beğenip beğenmemeyle ne alakası var türklerin yaptığı genel bi hata bu. tabelanın yarısı ingilizce yarısı türkçe anladın mı şimdi neden güldüğümü meraklı arkadaş.
yoksa niyetin doğu batı çatışması ise boşuna girme oralara bende antepliyim bu vatanın her tarafı cennet haberin ola!

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

furkan mobilde link çalışmıyor hepsini yapıştır

Kotalı kullanıcılar için iyi olmaz :)

beğenip beğenmemeyle ne alakası var türklerin yaptığı genel bi hata bu. tabelanın yarısı ingilizce yarısı türkçe anladın mı şimdi neden güldüğümü meraklı arkadaş.
yoksa niyetin doğu batı çatışması ise boşuna girme oralara bende antepliyim bu vatanın her tarafı cennet haberin ola!

:alkis

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
açı epey geniş ama net değil bence. en yakında aracın bile plaka okunamıyo ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt