optımus black tıtresım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

optiq

Üye
    Konu Sahibi
optımus black tıtresım
volume + dıye program yukledım sessız modda tıtresımı kapattı bırdahada acamadım bı yolunu bılen varmı whatsapp mesaj arama hıc bırınde acık degıl ayalarda daıma yazıyor ama tıtremıyor baska uygulamalarda falan tıtrıyor ama

technoshark

technoshark

Üye
Volume + dediğin uygulama nedir? Ona göre bir şey düşünelim, işine yaramıyorsa uygulamanı kaldır en güzeli :)

Ocean258

Ocean258

Üye
programın içinde ayarları vardır kurcala çözersin yada ayarlar uygulama ayarlarından o uygulamaya ait verileri sil sorun çözülmesi lazım

optiq

Üye
    Konu Sahibi
sıstem sesler mesaj sesı zıt yukselkıgı alarm falan bunları ayarlıyosun da o program wıdget olarak sessız ses acık tıtresım arasında degısım yapıyor ama ses acıktan sonrakılerde tıtresım gıttı bıdahada gerı gelmedı programı sıldım zaten kurcaladım aga ıcınde yok oyle bısı ole bı ayarı yok menude :(

technoshark

technoshark

Üye
Sanırım hafızada halen bılgıler kalmış, tam silememiş gibi duruyorsun.. Eğer çok bir bilgin yok ise fabrika ayarlarına dönmeni tavsiye ederim

Ocean258

Ocean258

Üye
programın içinde ayarları vardır kurcala çözersin yada ayarlar uygulama ayarlarından o uygulamaya ait verileri sil sorun çözülmesi lazım

sıstem sesler mesaj sesı zıt yukselkıgı alarm falan bunları ayarlıyosun da o program wıdget olarak sessız ses acık tıtresım arasında degısım yapıyor ama ses acıktan sonrakılerde tıtresım gıttı bıdahada gerı gelmedı programı sıldım zaten kurcaladım aga ıcınde yok oyle bısı ole bı ayarı yok menude :(

keşke şu yukardaki mesajımı daha dikkatli okusaydın verilerini temizlerdin büyük ihtimal normale dönerdi

optiq

Üye
    Konu Sahibi
problemı cozdum ne verılerı tek tek aramaya gerek kaldı nede baska bıseye vı be adlı programla tıtresım sıddetı ayarlanabılıyormus tesadufen ındırdım orda sms mms all aps seceneklerını ısaretledım reboot yaptım denedım tıtresım acılmıstı sıldım tekrar reboot yaptım eskı halıne geldı bılgılendırmek amaclı acıklamasınıda yazdım. yardım etmeye calısan arkadaslarada tesekkur ederım.

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
Sorununu halletmene sevindim, bir daha olmasın :D

optiq

Üye
    Konu Sahibi
ozur dılerım abı bıdaha olmaz :( :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: technoshark
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt