n79 nokia telefonumda bluetooth çalısmıyor?????

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tosunxbedo1

Üye
    Konu Sahibi
n79 nokia telefonumda bluetooth çalısmıyor?????
arkadaslar. bluetooth bende çalışmıyor. formatlar attım , garantiye gönderdim. sorun devam ediyor. ne yapabilirim??? telefonum hack li değil. quick formatta attm, hard formatta. yardmcı olur musunz? çözümü var mi ? bluetooth acıyorum fakat baskası benm telefonumu görmüyor. telefonu aldığım da bu melet çalısıyordu sonra kendilinden çalısmamaya basladı?

tşk ederm

bayon

Üye
garantiye yollayıp düzelmediyse tekrar yollaman gerekir donanımsal birşey belli ki

tosunxbedo1

Üye
    Konu Sahibi
göndere göndere garantim bitti. sorunum bitti. çözülemedi. lanet ediyorum n serisine . nerden aldım aklıma sıcaym

bayon

Üye
o zaman anakartı değiştirme hakkına sahipsin söylemelisin kaç kere bu sorundan geldim diye

ismail

ismail

Üye
bende n79 almak istiyorum :)
Nasıl telefon?

Sorun donanımsal sanırım

AHKE

AHKE

Üye
ben kullaniorum cok memnunum her ihtiyaci karsilio foto muzik... vb.16 gb h.karti taktim hic kasmior

ismail

ismail

Üye
ben kullaniorum cok memnunum her ihtiyaci karsilio foto muzik... vb.16 gb h.karti taktim hic kasmior

Teşekkür ederim ben E63 kullanıyom tek iyi yanı q klavye olması :)

240x320 ekrana daha çok oyun var.
os9.3 olduğundan daha çok uygulama var sizin telde :)

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
bluetooth tun bozulmus teknık servıse gotur 10 yada 20 tl arası yaparlar

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
Adam zaten kaç kere vermiş garantiye yapıldı diyip yollamislar

evet farkındayım cunku benımde basima geldı telefonu servıse verdım yaptılar verdıler aradan 1 hafta surmedı tekrar bozuldu bende carsıdan 1 teknık servıse verdım o gun bu gun saglam bozulmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt