Almeida´dan takım arkadaşına şok suçlama!..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Almeida´dan takım arkadaşına şok suçlama!..

Portekizli Almeida, Gaziantepspor mağlubiyetinin faturasını penaltıya neden olan Sivok´a çıkardı.

Almeida´nın soyunma odasında, ´Sivok´un ciddiyetsizliği 3 puana neden oldu´ demesi ortamı gerdi.

Arkadaşlarından özür dileyen Çek stoper ise, ´İstem dışı bir refleksti´ şeklinde kendini savunduktan sonra soyunma odasını terk etti.

Bu arada dünü izinli geçiren siyah-beyazlılar, bugün Türkiye Kupası´ndaki Niğde Belediyesi maçı için bu şehre gidecek.

SABAH

x-scarface

x-scarface

Üye
olur böyle seyler sağlık olsun.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle ama bence almeidanın forvet ve boy avantajını kullanarak sivoktan çok kafa golü atması lazım sivoku eleştirecek en son futbolcu bence geçen sene sivok ondan çok kafa golü atmıştı :D

x-scarface

x-scarface

Üye
kesinlikle ama bence almeidanın forvet ve boy avantajını kullanarak sivoktan çok kafa golü atması lazım sivoku eleştirecek en son futbolcu bence geçen sene sivok ondan çok kafa golü atmıştı :D

çok doğru :oke: almeida uyusuk bi futbol sergiliyor bi zamanlar fenerde de kejman vardı aynen öyle :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Boboda uyuşuktu ama düşe kalka çalımı yapıyordu dönüşleri falan güzelde gol atıyordu yinede ama almeida bir türlü istikrarlı olamadı ya son bir vuruşla skora etki ediyor kritik yerlerde ya da sadece sahada dolaşıyor ama topu göğsüyle güzel indiriyor:)

x-scarface

x-scarface

Üye
yav bobonun kaleye sırtı dönükken bi anda dönüp şut çekmesine hastaydım ben de :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Dönüşleri güzeldi diyorum ya :D

haltie

haltie

Üye
Çok gereksiz bir penaltı oldu gerçekten yoksa o antep bize gol mol atamazdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...