1500 TL 'ye 2 yıl Telpa-Genpa Garantili Sıfır S3 Buldum Sizce Almalı mıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
1500 TL 'ye 2 yıl Telpa-Genpa Garantili Sıfır S3 Buldum Sizce Almalı mıyım ?
Arkadaşlar 1500 TL 'ye 2 yıl Telpa-Genpa garantili Galaxy S3 buldum bayadır almayı planlıyordum ve yarın almayı düşünüyorum. Sizce fiyat iyimidir bu konu hakkında size danışmak istedim.

maxirabit

maxirabit

Üye
Şimdiden güle güle kullanın.

mega2

mega2

Üye
Yurt içi telefonu ise fiyatı çok güzel :) kesinlikle almalısın hayırlı olsun :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Yurt içi telefonu ise fiyatı çok güzel :) kesinlikle almalısın hayırlı olsun :)

Sağol kardeşim yurt içi telefon o yüzden baya hoşuma gitti fiyatı :)

- - - Eklendi - - -

Bu arada yurt içi olmasa telpa ve genpa 2 yıl garantili olur mu ki ?

MrExpert

MrExpert

Üye
1500tl ise fiyatı çok iyi ...

mega2

mega2

Üye
Hayır yurt içi olmazsa telpa veya genpa garantili olamaz diye biliyorum. Ya yurt dışı garantili yada ithaalatçı firma garantisi olabilir, ithalatçı firma garanti ise, genpa ve telpa garanti poliçesiyle aynıdır.

MrExpert

MrExpert

Üye

Eyvallah kardeşim..Yurt içi cihaz olmasa 2 yıl telpa genpa garantisi olur mu ki onu sormak istiyorum ?

Telefoncu tanıdık falanmi ? Yoksa elinde çok fazla olduğu içinmi ucuz satıyor asıl soru bu ?

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Hayır yurt içi olmazsa telpa veya genpa garantili olamaz diye biliyorum. Ya yurt dışı garantili yada ithaalatçı firma garantisi olabilir, ithalatçı firma garanti ise, genpa ve telpa garanti poliçesiyle aynıdır.

Yurtiçi Genpa ve Telpa garantili sıfır cihaz samsungun kendi distribütör'ünden dedi[h=3][/h]

- - - Eklendi - - -

Telefoncu tanıdık falanmi ? Yoksa elinde çok fazla olduğu içinmi ucuz satıyor asıl soru bu ?

Tanıdık değil adamın elinde İphone 5 gördüm bugün kullandığı telefon o yani..Ayrıca 1 tanede sıfır olarak satıyor fiyatını sordum 3 bin lira dedi..İyi birine benziyor hani 2 yıl Genpa ve Telpa garantili olduğu için almayı düşünüyorum yoksa güvenmezdim

maxirabit

maxirabit

Üye

Yurtiçi Genpa ve Telpa garantili sıfır cihaz samsungun kendi distribütör'ünden dedi

- - - Eklendi - - -

Tanıdık değil adamın elinde İphone 5 gördüm bugün kullandığı telefon o yani..Ayrıca 1 tanede sıfır olarak satıyor fiyatını sordum 3 bin lira dedi..İyi birine benziyor hani 2 yıl Genpa ve Telpa garantili olduğu için almayı düşünüyorum yoksa güvenmezdim
Aslında şu var hem genpa hemde telpa garantisi nasıl oluyor ki?
İkiside farklı bir firma.

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
IPhone 5 derken??

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam samsung telpa ile çalışıyo ama genpa ya bişey diyemem

maxirabit

maxirabit

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam samsung telpa ile çalışıyo ama genpa ya bişey diyemem
kvk bile artık samsung satıyor aslında kvk garantili almasını tavsiye ederim,telpa'nın Türkiye geneli sadece 1 tane teknik servisi olduğundan her telefonu tutup istanbulda ki firmaya gönderiyorlar.Kvk o yönden iyi sadece tek bir tane,teknik servis yok birde şimdi düşmeye kırılmaya vs onada garanti vermeside güzel:)

avcitalip

avcitalip

Üye
eğer cihazı sıfır açılmamış kutusuyla bu fiyata alıyorsan çok iyi bir fiyata alıyorsun :oke: o fiyata paralel ithalatlar oluyor genelde çünki :oke:

1.400'e de yurt dışından gelenler satılıyor :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
eğer cihazı sıfır açılmamış kutusuyla bu fiyata alıyorsan çok iyi bir fiyata alıyorsun :oke: o fiyata paralel ithalatlar oluyor genelde çünki :oke:

1.400'e de yurt dışından gelenler satılıyor :)

Açılmamış sıfır 2 yıl genpa veya telpa garantili yurtiçi cihazı kardeşim :) Çok teşekkür ederim bende fiyatını iyi buldum ancak sizede danışmak istedim :)

- - - Eklendi - - -

kvk bile artık samsung satıyor aslında kvk garantili almasını tavsiye ederim,telpa'nın Türkiye geneli sadece 1 tane teknik servisi olduğundan her telefonu tutup istanbulda ki firmaya gönderiyorlar.Kvk o yönden iyi sadece tek bir tane,teknik servis yok birde şimdi düşmeye kırılmaya vs onada garanti vermeside güzel:)

Aynen artık Kvk bile samsung satıyor o farketmiyor yani..Sonuç olarak Genpa veya Telpa garantisi olması güzel :)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
fiyat güzel ;) Hayırlı olsun .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt